• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-03-26 13:08 Time کشف داروی دامی قاچاق در یک درمانگاه روستایی عشایری در کردستان
 
معاون سلامت دامپزشکی کردستان گفت: یک درمانگاه روستایی عشایری به دلیل نگهداری و عرضه داروی دامی قاچاق به پرداخت جریمه محکوم شد.

به گزارش فاخته، دکتر ناصر مخدوم اظهار کرد: با حکم مرجع قضایی، یک درمانگاه روستایی عشایری به دلیل نگهداری و عرضه داروی دامی قاچاق به پرداخت جریمه محکوم شد.

وی افزود: بازرسان اداره کل دامپزشکی استان کردستان در اجرای طرح رصد و پایش دارو، واکسن و مواد بیولوژیک و در بازدید از یک درمانگاه روستایی عشایری از توابع شهرستان سنندج مقدار قابل توجهی داروهای دامی قاچاق را کشف و ضبط کرده و برای این تخلف پرونده ای تنظیم و تشکیل نموده و برای ادامه روند قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال کرده اند.

معاون سلامت دامپزشکی کردستان، خاطرنشان کرد: مقام قضایی پس از بررسی محتویات پرونده و با توجه به محرز شدن تخلف، دستور معدوم سازی داروهای مکشوفه و همچنین مسئول درمانگاه یاد شده را به پرداخت جریمه 20 میلیون ریالی در حق دولت محکوم کرد.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری