• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-03-19 11:02 Time کشف دارو‌های دامپزشکی خارج از شبکه توزیع در سلطانیه
 
فرمانده انتظامی شهرستان سلطانیه از کشف ۶۵۰ قلم داروی دامی خارج از شبکه توزیع خبر داد.

به گزارش فاخته به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان،سرهنگ اصانلو فرمانده انتظامی شهرستان سلطانیه اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر حمل مقادیر زیادی داروی دامی خارج از شبکه توزیع توسط یک دستگاه اتوبوس مسافربری، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت. 
 
او افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی خودرو مذکور در مسیر زنجان_قزوین شناسایی و متوقف شد.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد:ماموران در بازرسی از خودرو تعداد ۶۵۰ قلم داروی دامی خارج از شبکه توزیع کشف و یک نفر را در این خصوص دستگیر کردند.

سرهنگ اصانلو با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد تصریح کرد:بنا بر نظر کارشناسان ارزش تقریبی دارو‌های مکشوفه ۳۱۰ میلیون ریال بر آورد شده است.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
 
24 - ذو الحجة - 1441
 
2020 - Aug - 13