1
2
3
۲۶ تیم دامپزشکی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان اعزام شدند
 
مدیرکل دامپزشکی سیستان و بلوچستان گفت: ۲۶ تیم تخصصی نظارتی متشکل از کارشناسان خبره و کار آزموده دامپزشکی به مناطق سیل زده جنوب این استان جهت ارائه خدمات دامپزشکی اعزام شدند.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-10-27 00:00

به گزارش فاخته، دکتر مهدی حسینی روز پنجشنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: تلاش در جهت رفع نیازمندی مردم آسیب دیده و تسکین آلام روحی آنان وظیفه‌ای است که بر دوش مسوولان و سایر آحاد مردم قرار دارد.

وی افزود: رایزنی با گروه‌های خیر، دانشگاه‌های مشهد، شیراز و زابل و همچنین هماهنگی با استان‌های همجوار جهت اعزام تیم‌های امدادی به مناطق آسیب‌دیده از دیگر اقدامات این اداره‌کل بوده است.

مدیرکل دامپزشکی سیستان و بلوچستان گفت: سازمان دامپزشکی کشور با ارسال محموله‌ای از اقلام ضروری به مردم آسیب دیده از سیل کمک کرده است.

بارش باران سیل‌آسا در جنوب شرق کشور که از شامگاه پنجشنبه ۱۹ دی آغاز شده بود، استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان را تحت تاثیر قرار داده و سبب جاری شدن سیلاب در این استان‌ها شده است.

شرایط در  سیستان و بلوچستان از سایر استان‌ها وخیم‌تر اعلام شده به طوری که میزان بارش‌ها در جنوب این استان نسبت به سال گذشته ۲۶ برابر شده و در نتیجه سرریز شدن آب از پشت سدهای استان سیلاب در پی منطقه جاری شده است.

در سیستان و بلوچستان تعداد ۵۰۰ روستا و ۱۴ شهرستان درگیر سیل هستند و ۲۰ هزار واحد مسکونی بر اثر جاری شدن سیلاب خسارت کلی و جزئی دیده است.

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، خیابان خواجه ربیع، آیت الله عبادی 80 پلاک3
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری