• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-03-03 10:48 Time دکتر مهدی حسن پور به عنوان سرپرست جدید اداره مراقبت از بیماریهای دامی دامپزشکی مازندران معرفی شد
 
با ابلاغ معاون سلامت اداره کل، دکتر مهدی حسن پور به عنوان سرپرست جدید اداره مراقبت از بیماریهای دامی دامپزشکی مازندران معرفی شد.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی دامپزشکی مازندران ، دکتر علی اصغر شمسی پور معاون سلامت اداره کل دامپزشکی مازندران با برگزاری جلسه ای با حضور روسای ادارات ستادی در سالن جلسات دامپزشکی استان، طی حکمی دکتر مهدی حسن پور را به سمت سرپرست جدید اداره  بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی این اداره کل  معرفی کرد.

شمسی پور در این حکم آورده :

جناب آقای دکتر مهدی حسن پور

نظر به سوابق، تجارب و تعهد جنابعالی بنا به پیشنهاد اینجانب و موافقت مدیر کل محترم به موجب این حکم به سمت سرپرست اداره  بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی اداره کل دامپزشکی استان مازندران منصوب می شوید امید است با اتکال به خداوند متعال در چارچوب وظایف مصوب، در راستای تحقق اهداف و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، با بهره مندی از ظرفیت و توانمندی همکاران محترم و انجام سایر امور محوله و رعایت اصل اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

گفتنی است حسن پور پیش از این تجربه ریاست ادارات دامپزشکی زاهدان ، میرجاوه و مسئولیت کلینیک مرجع استان سیستان و بلوچستان را در کارنامه اداری خود دارد و حدود یکسال پیش از استان سیستان و بلوچستان به مازندران منتقل شده بود.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 
04  نشانی:
مشهد
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
 
19 - ذو القعدة - 1441
 
2020 - Jul - 09