• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-03-02 22:40 Time کشف 48 قطعه پرنده وحشی از پرنده فروشی های مشهد
 
ماموران حفاظت محیط زیست فردی را که به صورت غیرمجاز اقدام به خرید،فروش و نگهداری حیوانات وحشی می کرد،دستگیر کردند.

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری صدا و سیما،رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مشهد گفت: مامورین یگان در بازدید و پايش پرنده فروشی های سطح شهر،فردی را که اقدام به خرید و فروش ونگهداری  جوجه پرندگان وحشی کرده بوده دستگیر و از مخفیگاه وی یک قلاده سنجاب ایرانی و48 قطعه جوجه زاغ را که درشرایط بسیار نامناسب نگهداری می‌کرد،کشف و توقیف کردند.
شیرزور ضمن اشاره به اینکه متخلف پس از تکمیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد گفت: گشت و کنترل و همچنین نظارت بر فعالیت پرنده فروشی‌ها از وظایف ذاتی یگان حفاظت اداره کل محیط زیست است و با متخلفین وسودجویان قاطعانه برخورد می‌شود.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
 
9 - شوال - 1441
 
2020 - May - 31