• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-03-02 22:31 Time «فرهنگ لغات حلال» منتشر شد/ذبح اسلامی منافاتی با حقوق حیوانات ندارد
 
«فرهنگ لغات حلال» نوشته دلارا فسلک در آلمان منتشر شد. نویسنده در این کتاب درباره قوانین ذبح اسلامی و عدم منافات آن با حقوق حیوانات قلم زده است.

به گزارش فاخته به نقل از ایبنا، کتاب «فرهنگ لغات حلال» نوشته Dilara Faslak در ۱۳۲ صفحه از تازه‌ترین کتاب‌ها در بازار نشر کشور آلمان است.

 «فرهنگ لغت حلال» جدیدترین کتاب دلارا فسلک است. او در این کتاب درباره مفهوم حلال و حرام و باورهای مسلمانان سراسر جهان توضیح داده است.

در سال‌های اخیر، بسیاری در غرب تلاش کرده‌اند تا قوانین ذبح اسلامی را به معنای ظلم به حیوانات نشان دهند. حتی در برخی از کشورهای اروپایی، موانعی برای ذبح اسلامی ایجاد شده است. در این شرایط کتاب «فرهنگ لغت حلال» به خوانندگان خود نشان می‌دهد که اسلام تا چه اندازه به حقوق حیوانات اهمیت می‌دهد و مصرف کالاهای حلال به معنای ظلم به حیوانات نیست.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
 
9 - شوال - 1441
 
2020 - May - 31