• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-02-31 12:23 Time بازدید رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور از اداره کل دامپزشکی استان
 
همزمان با سفر وزیر جهاد کشاورزی به سیستان و بلوچستان، رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور و مدیرکل امور استان های وزارت جهاد کشاورزی از اداره کل دامپزشکی استان بازدید نمود.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان، دکتر صفری رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور و مدیرکل امور استان های وزارت جهاد کشاورزی در جریان سفر وزیر جهاد کشاورزی به سیستان و بلوچستان از اداره کل دامپزشکی استان و تعدادی از بخش های خصوصی مرکز استان بازدید نمود.

وی در بازدید از مرکز در حال احداث مقابله با تهدیدات زیستی اداره کل بر توانمندسازی این مرکز، تدوین پروتکل های بهداشتی مرتبط و همچنین برگزاری دوره های آموزشی تاکید نمود و آمادگی نظام دامپزشکی کشور را برای برگزاری این دوره ها اعلام داشت.

شایان ذکر است در این بازدید مهندس ذوالفقاری معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان و دکتر گلدرزهی رئیس شورای نظام دامپزشکی استان نیز دکتر صفری را همراهی نمودند.

 

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
 
9 - شوال - 1441
 
2020 - May - 31