1
2
3
اشتغالزایی برای مددجویان روستاهای بافق با توزیع مرغ‌های تخم‌گذار
 
رئیس کمیته امداد شهرستان بافق گفت: این نهاد با هدف ایجاد مشاغل خانگی ۵۰۰ قطعه مرغ تخم‌گذار به همراه ۲۵۰ کیلوگرم دانه مرغی خریداری و در اختیار مددجویان تحت حمایت روستایی قرار داد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-02-29 17:13

به گزارش فاخته، «سید رضا هاشمی پور» با بیان این که این نهاد در تلاش است با ایجاد مشاغل خانگی قسمتی از مایحتاج مددجویان را فراهم کند، گفت: این نهاد باهدف ایجاد مشاغل خانگی ۵۰۰ قطعه مرغ تخم‌گذار به همراه ۲۵۰ کیلوگرم دانه مرغی خریداری و در اختیار مددجویان تحت حمایت روستایی قرار داد.

وی افزود: تهیه این تعداد مرغ تخم‌گذار با همکاری و هماهنگی شبکه دامپزشکی شهرستان بافق انجام شد و در بین ۶۸ خانوار روستایی توزیع شد.

رئیس کمیته امداد بافق تصریح کرد: طی سال گذشته ۱۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان بافق ایجاد شد، چهار میلیارد و ۳۰۵ میلیون تومان تسهیلات اشتغال و خودکفایی در این زمینه از محل منابع بانکی و صندوق امداد ولایت به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان بافق پرداخت شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان یزد، هاشمی پور یادآور شد: سال گذشته علاوه بر اعطای تسهیلات بانکی، ۵۸ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد بافق از آموزش‌های شغلی این نهاد در سه سطح مقدماتی اشتغال، مهارت‌آموزی و پایدارسازی و توسعه اشتغال بهره‌مند شدند.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-38901369
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری