• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-02-25 22:58 Time نجات یک قلاده سگ از مرگ حتمی توسط «پلیس مهربان» در آستانه‌اشرفیه
 
پلیس مهربان با مشاهده درد و رنج سگ زخمی در اثر تصادف، پس از مداوای اولیه در شهرستان آستانه‌اشرفیه، روز بعد این حیوان مجروح و آسیب دیده را به کلینیک تخصصی حیوانات در رشت منتقل کرد تا تحت عمل جراحی قرار گیرد.

به گزارش فاخته به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، عطوفت و مهربانی پلیس آستانه اشرفیه، یک قلاده سگ را از مرگ حتمی نجات داد.

استوار حسین عابدین‌زاده از کارکنان انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه، پنجشنبه گذشته هنگام مراجعه به محل کار، با یک قلاده سگ زخمی مواجه می‌شود که بنا به اظهار اهالی در اثر تصادف با یک دستگاه خودروی عبوری به شدت مجروح شده است.

بر پایه این گزارش، این پلیس مهربان با مشاهده درد و رنج سگ زخمی در اثر تصادف، پس از مداوای اولیه در شهرستان آستانه‌اشرفیه، روز بعد این حیوان مجروح و آسیب دیده را به کلینیک تخصصی حیوانات در رشت منتقل کرد تا تحت عمل جراحی قرار گیرد.

پس از انجام موفقیت آمیز عمل جراحی، سگ زخمی تحت مراقبت این پلیس دلسوز قرار گرفت و هم اکنون پس از بهبود وضعیت عمومی، توان ایستادن بر روی پاهای خود را بدست آورده است.

این پلیس مهربان که بیش از ۳۰ میلیون ریال برای عمل جراحی و خرید داروی این سگ هزینه کرده است سال گذشته نیز در ارتفاعات شهرستان آستانه‌اشرفیه، جان یک گرگ زخمی را نجات داده بود.

وی هدف خود از انجام این عمل خداپسندانه را کاهش درد و ادامه حیات این سگ زخمی عنوان کرد و گفت: به عنوان یک انسان مسلمان، نجات جان هر موجود زنده و کمک به مخلوقات خدای بزرگ را بر خود واجب می‌دانم.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 
04  نشانی:
مشهد
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
 
19 - ذو القعدة - 1441
 
2020 - Jul - 09