• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
با ابلاغ معاون بهداشتی و پیش گیری سازمان دامپزشکی کشور:
Time 1398-10-19 00:00 Time دکتر صدیقه کاظمی نیا به عنوان عضو اصلی کارگروه ملی مطالعات اپیدمیولوژیک بیماری های دامی منصوب شد
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمان، دکتر علی صفر ماکنعلی معاون بهداشتی و پیش گیری سازمان دامپزشکی کشور، طی حکمی دکتر صدیقه کاظمی نیا معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کرمان را به عنوان عضو اصلی کارگروه ملی مطالعات اپیدمیولوژیک بیماری های دامی منصوب کرد.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشوز، در طی این حکم آمده است:

سرکار خانم دکتر صدیقه کاظمی نیا

معاونت محترم سلامت استان کرمان

نظر به تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی در حوزه بیماریهای دامی و بنا به پیشنهاد مدیر کل دفتر بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی سازمان، به موجب این ابلاغ با حفظ سمت و پست سازمانی بعنوان عضو اصلی"کارگروه ملی مطالعات اپیدمیولوژیک بیماریهای دامی" منصوب می گردید. همکاری و تعامل فعال با سایر اعضای کارگروه با هدف ارائه تحلیل درست بر مبنای داده های ثبت شده در سامانه GIS از بیماریهای دامی در کشور مورد انتظار است. توفیق روز افزونتان را در انجام وظیفه محوله از درگاه خداوند مسئلت می نمایم.

 

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
 
15 - جمادی ثاني - 1442
 
2021 - Jan - 28