1
2
3
Time 1399-02-18 12:31 Time کشف و توقیف محموله مرغ های غیربهداشتی در کرمانشاه؛احتمال هرگونه اقدام بیوتروریستی و شیوع بیماری های واگیر و مشترک
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از کشف و توقیف محموله مرغ های غیربهداشتی در این شهرستان خبر داد.
Delivery
Delivery
Delivery

به گزارش فاخته به نقل از ایلنا از کرمانشاه، ایرج کاکایی با اشاره به اقدامات این دستگاه اجرایی در ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: در هفته جاری طی گشت زنی اکیپ مشترک در سطح شهر محموله خودروی گوشت آلوده و غیرمجاز را شناسایی کردیم.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: مورخ 15 اردیبهشت سال جاری در هنگام گشت اکیپ مشترک مرکز بهداشت، دامپزشکی، نیروی انتظامی، اجرائیات و اصناف متوجه دو خودرو وانت بار در محلات فرهنگیان فاز 2 و جنب حوزه علمیه بلوار طاقبستان شدیم، که اقدام به فروش مرغ بسته بندی کرده بودند، که متاسفانه این اقدام از دیدگاه نظارت بر فرآورده‌های خام دامی دامپزشکی کشور ممنوع است.

کاکایی خاطرنشان کرد: این تخلفات احتمال هرگونه اقدام بیوتروریستی و شیوع بیماری های واگیر و مشترک بین انسان و دام را دارد، همچنین در زمان شیوع کرونا ویروس بوده، لذا اقدام به توقیف خودروها شد و آنها به اداره کنترل و پیشگیری از تخلفات شهری شهر کرمانشاه انتقال یافتند.

این مسؤول تاکید کرد: طبق نظر کارشناسی از آنجایی که مرغ های غیربهداشتی و ضبط شده به دلیل عدم رعایت زنجیره سرد و گرمازدگی در خودروها دچار بوی تعفن و از دست دادن قوام بودند و نیز استفاده از آن برای مصرف انسانی خطرناک و ممنوع بود، اقدام به معدوم سازی آنها انجام گرفت و صورت جلسه آن با حضور نمایندگان اکیپ مشترک امضا شد.

رئیس دامپزشکی شهرستان کرمانشاه به اجرای گشت های بازرسی از امکان بهداشتی، دامپروری ها، کشتارگاه ها و... در این شهرستان اشاره و تاکید کرد: مردم می‌توانند هرگونه مشکلات و تخلفات بهداشتی را با شماره تماس 1512 و پل ارتباطی سامانه پیامکی 100010001512 اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه در میان بگذارند تا رسیدگی به آن در اسرع وقت انجام شود.

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری