1
2
3
یک قصاب مریوانی به منع از کار محکوم شد
 
رییس اداره حقوقی دامپزشکی کردستان گفت: با دستور مرجع قضایی یک قصاب در شهرستان مریوان بدلیل تخلف صنفی به منع از اشتغال در این شغل محکوم شد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-02-17 23:06

به گزارش فاخته به نقل از ایرنا، گشین مهدوی روز چهارشنبه اظهار داشت: در اجرای بازرسی کارشناسان بهداشت عمومی شبکه دامپزشکی مریوان به همراه اکیپی از بازرسان این اداره کل از مراکز عرضه فرآورده‌های خام دامی در سطح شهرستان مریوان و در بازدید یک قصابی در منطقه دارسیران، مقادیری گوشت قرمز خارج از شبکه کشتارگاه و بدون مُهر دامپزشکی مشاهده کردند.

وی اضافه کرد: پس از بررسی های دقیق تر کارشناسان، تخلف قصابی محرز گردید و برای این امر پرونده تشکیل و به مراجع قضایی ارجاع شد.

مهدوی افزود: مقام قضایی بعد از مطالعه محتویات پرونده و بررسی ادله مربوطه فرد قصاب را به علت عرضه گوشت کشتار غیر مجاز و خارج از چرخه کشتارگاه متهم و به مدت ۲ ماه منع از اشتغال به شغل قصابی محکوم کرد.

طرح تشدید نظارت بهداشتی ماه مبارک رمضان در این استان از ۶ اردیبهشت مصادف با اول ماه مبارک رمضان شروع شده و تا کنون حدود پنج هزار بار از مراکز نگهداری و  عرضه فرآورده های خام دامی در سطح استان بازدید به عمل امده است.

در این بازدیدها نزدیک به ۲ هزار کیلوگرم انواع فرآورده خام غیر قابل مصرف ضبط و معدوم شده و در نتیجه آن ۴۴ فقره پرونده ویژه واحدهای متخلف تشکیل شده است.

وی از مردم خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک در زمینه فرآورده های یاد شده مراتب را از طریق تماس با سامانه پیغام گیر ۱۵۱۲ اطلاع رسانی کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، سجادیه6، مجتمع آرامس، تیپ یک شرقی ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری