1
2
3
Time جریمه جالب ۳ فروشنده مرغ زنده در سقز
مدیر کل دامپزشکی کردستان از صدور حکم محکومیت سه نفر از عرضه کنندگان مرغ زنده در شهرستان سقز به تهیه و توزیع اقلام بهداشتی مبارزه و پیشگیری با بیماری ویروسی کرونا از سوی مرجع قضایی خبر داد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-12-13 00:00

به گزارش فاخته به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، دکتر مجتبی ورمقانی مدیر کل دامپزشکی کردستان از صدور حکم محکومیت سه نفر از عرضه کنندگان مرغ زنده در شهرستان سقز به تهیه و توزیع اقلام بهداشتی مبارزه و پیشگیری با بیماری ویروسی کرونا از سوی مرجع قضایی خبر داد.

مدیر کل دامپزشکی استان کردستان اظهار داشت: از آنجاییکه عرضه و کشتار مرغ زنده در معابر و اماکن بدون مجوز، عاملی برای تهدید علیه بهداشت عمومی و سلامت شهروندان می‌باشد در بازرسی از مراکز عرضه شهرستان سقز توسط کارشناسان بهداشت عمومی، تعداد ۳ نفر از عرضه کنندگان مرغ زنده که به تذکرات و اخطار‌های قبلی توجه ننموده بودند به مراجع قضایی معرفی شدند.

او بیان کرد: پس از طی مراحل قانونی هر کدام از متهمین به تهیه ۱۵۰ عدد ماسک فیلتردار، ۱۵۰ جفت دستکش لاستیکی، ۱۰۰ بطری محلول ضد عفونی دست و همچنین تهیه و نصب بنر‌هایی با مضمون " آموزشی جلوگیری از ابتلا به شیوع ویروس کرونا "به تعداد ۵ عدد برای نصب در معابر طبق نظر شبکه بهداشت شهرستان سقز به منظور جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا جایگزین از ۱۱ ماه حبس تعزیری محکوم گردیدند.

او در پایان ادامه داد اداره کل دامپزشکی کردستان به افرادی که سلامت جامعه را با عرضه و کشتار مرغ زنده بخصوص در شرایط کنونی تهدید می‌کنند به موجب مُر قانون برخورد خواهد نمود و از شهروندان عزیز درخواست می‌گردد از خرید و تهیه فرآورده‌های خام دامی در غیر از مراکز مجاز و تحت پوشش دامپزشکی خودداری نمایند.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
 
2021 - Oct - 20