• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
نماینده پارلمان هند:
Time 1399-05-11 07:19 Time مسلمانان به جای کشتار حیوانات بهتر است فرزندان خود را کشته و گوشت آنها را بخورند!
 
نماینده پارلمان هند و عضو ارشد حزب حاکم این کشور در سخنانی توهین آمیز خواستار قربانی شدن کودکان مسلمان به جای حیوانات شد.

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از ملت تایمز، «نندکشور گوجر» نماینده پارلمان هند و عضو ارشد حزب حاکم این کشور ضمن اظهار سخنانی جنجال آفرین باز هم مسلمانان هندی را مورد حمله قرار داد.

وی تصریح کرد: مسلمانان حق ندارند در ایام عید قربان دست به قربانی کردن حیوانات بزنند و گوشت آنها را بخورند.

این نماینده هندو مذهب گفت: مسلمانان به جای کشتار حیوانات بهتر است فرزندان خود را کشته و گوشت آنها را بخورند.

عضو ارشد حزب بی جی اضافه کرد: قربانی کردن گوسفندان باعث انتشار ویروس کرونا می شود و بهتر است مسلمانان برای جلوگیری از انتشار کرونا دست به قربانی کردن حیوانات نزنند.

نندکشور گوجی افزود: ما از تمام مسئولین هندی می خواهیم که مانع برگزاری عید قربان و قربانی کردن حیوانات توسط مسلمانان شوند.

سخنان وی در حالی مطرح می شود که دولت هند پیش از این نیز اقدامات سختی علیه مسلمانان داشته و طی یک سال اخیر تلاش زیادی برای تحت فشار قرار دادن مسلمانان انجام داده است.

تنها در یکی از این موارد حمله هندوهای افراط گرا به مسلمانان در آستانه سفر ترامپ به هند باعث مرگ 50 مسلمان و زخمی شدن 400 نفر دیگر شد.

هندوها تلاش کردند انتشار ویروس کرونا در کشورشان را نیز به مسلمانان ارتباط داده و آنها را عامل انتشار کرونا در تمام هند معرفی کنند.

این در حالی است که اخیرا مشخص شد ده ها کارمند یکی از معابد مشهور هندوها به کرونا مبتلا شده‌اند و مسلمانان نقشی در این مساله نداشته‌اند.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
 
24 - ذو الحجة - 1441
 
2020 - Aug - 13