• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-07-06 13:28 Time رشته علوم آزمایشگاهی دامپزشکی باعث شکوفایی استعداد دانشجویان می‌شود
 
عضو هیات علمی گروه دامپزشکی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: رشته دامپزشکی چیزی کمتر از دیگر رشته‌ها در شکوفا کردن استعداد دانشجو ندارد و این فرد است که می‌تواند خود را به جایگاهی که در نظر دارد، برساند.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
انجمن علمی دانشجویی انگل‌شناسی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران بررسی می کند:
Time 1399-07-01 09:27 Time "بیماری‌های انگلی گرمسیری"
 
انجمن علمی دانشجویی انگل‌شناسی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران، در سومین جلسه از سلسله سخنرانی‌های دانشجویی "بیماری‌های انگلی گرمسیری" را مورد ارزیابی قرار می هد.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-06-22 11:44 Time وبینار «جست‌وجو در پایگاه‌های اطلاعات علمی» با تدریس عضو هیئت علمی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران برگزار می‌شود
 
وبینار آموزشی «جست و جو در پایگاه های اطلاعات علمی» با همکاری انجمن های علمی ـ دانشجویی بیوتکنولوژی و اپیدمیولوژی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران برگزار می شود.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-06-22 08:17 Time برگزاری کلاس‌های عملی دانشگاه آزاد اسلامی در رشته دامپزشکی در گروه‌های ۳ تا ۵ نفره خواهد بود
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان با اشاره به برگزاری کلاس‌های عملی گفت: دانشجویان رشته پزشکی و دامپزشکی می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از ترم آینده در گروه‌های ۳ تا ۵ نفره در آزمایشگاه‌ها آموزش ببینند.

ادامه مطلب

Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-06-19 16:03 Time آزمون جامع پیش درمانگاهی دامپزشکی و علوم پایه دانشگاه آزاد ۲۰ و ۲۱ شهریور برگزار می‌شود
 
آزمون جامع پیش درمانگاهی دامپزشکی و آزمون‌های جامع علوم پایه و پیش کارورزی دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای پنج‌شنبه و جمعه این هفته (۲۰ و ۲۱ شهریور) برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری