حمایت از مسئولین فنی بهداشتی دامپزشکی از اصلی ترین وظایف ماست؛
مسئولین فنی بهداشتی می بایست قراردادهایی را امضا نمایند که منطبق با مصوبه هیئت وزیران در خصوص ماده ۱۹ و ماده ۱۸ باشد
 
دکتر ادیبان با سفر به شهرستان کاشان، از کشتارگاه دام و تعدادی از مراکز قطعه، بسته بندی و عرضه فرآورده های خام دامی بازدید و با متولیان تولید و همکاران بخش خصوصی دامپزشکی در این شهرستان دیدار و گفتگو نمود.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1401-03-28 12:17

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی دامپزشکی شهرستان کاشان؛ دکتر علیرضا ادیبان معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان با همراهی دکتر وحیدرضا خامسی پور رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی این اداره کل در سفر یک روزه به شهرستان کاشان ضمن بازدید و بررسی عملکرد واحدهای مختلف فنی این شبکه با تنی چند از فعالان بخش خصوصی نیز دیدار و گفتگو کردند.

دراین بازدید، دکتر عباس شاه میرزایی، رئیس شبکه دامپزشکی کاشان در این دیدار ضمن خیرمقدم، به بیان آمار و عملکرد فنی این شبکه پرداخت.

دکتر ادیبان نیز از زحمات همکاران شبکه دامپزشکی شهرستان کاشان که خالصانه در زمینه ارتقاء سطح بهداشت و سلامت عمومی جامعه تلاش می نمایند، تشکر و قدردانی نمود.

وی به اهمیت نظارت در حوزه دامپزشکی اشاره و بر افزایش سطح نظارت های میدانی از سوی کارشناسان مربوطه تاکید کرد.

در ادامه این سفر معاون سلامت و رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی استان به کاشان، از کشتارگاه صنعتی دام این شهرستان بازدید و طی نشستی با معاون شهردار و مدیر کشتارگاه جلسه ای برگزار گردید.

سپس از تعدادی از مراکز قطعه، بسته بندی و عرضه فرآورده های خام دامی در این شهرستان بازدید کارشناسی انجام و نکات فنی و راهکارهای اجرایی به متصدیان این واحدها ارائه گردید.

دکتر ادیبان در دیدار و گفتگوی صمیمانه با تعدادی از مسئولین فنی بهداشتی دامپزشکی مستقر در شهرستان کاشان، ضمن عرض خداقوت، ابراز نمود: حمایت از مسئولین فنی بهداشتی دامپزشکی از اصلی ترین وظایف ماست و از آنان به بازوان اجرایی حاکمیت نام برد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

وی تصریح کرد: برطرف نمودن دغدغه های مالی و قراردادی مسئولین فنی بهداشتی موجب امنیت شغلی این عزیزان خواهد شد و خاطر نشان کرد: مسئولین فنی بهداشتی می بایست قراردادهایی را امضا نمایند که منطبق با مصوبه هیئت وزیران در خصوص ماده ۱۹ و ماده ۱۸ باشد.

مطالب مرتبط

برچسب ها: مسئولین فنی بهداشتی, اداره کل دامپزشکی اصفهان , مسئولین فنی بهداشتی دامپزشکی

چاپ
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری