1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-04-31 11:05 Time سگ گردانی را باید به رسمیت شناخت!
احسان بابایی، یادداشتی با عنوان «سگ گردانی را باید به رسمیت شناخت!» در تلگرام منتشر کرد.

به گزارش فاخته به نقل از انصاف نیوز در این یادداشت آمده است: منظور از به رسمیت شناختن، لزوما تایید نیست. حتی می توان با سگ گردانی مخالف بود اما آن را به رسمیت شناخت. به رسمیت شناختن یعنی آن را انکار نکرد. برخی در جامعه، سبک زندگی متفاوت و چه بسا غیر قابل قبولی دارند. حتی سبک زندگی غیر قابل قبول و آسیب زا را هم باید دید تا بشود مدیریت کرد.

اعلام موضع، مدیریت نیست. برخی اقدامات حتی بعضی قانونگذاری ها از جنس اعلام موضع است. مثل قانون منع به کارگیری تجهیزات ماهواره ای که مثال خوبی است برای قوانین متروک!

بعضی ها اعلام موضع می کنند تا از خود رفع تکلیف کنند با آن که می دانند نمی توانند پای هر کوچه ای یک مامور نیروی انتظامی گذاشت. اعلام موضع می کنند برای این که بگویند ما کار خود را انجام داده ایم. به نظرم اظهارات و اقدامات این روزهای نیروی انتظامی در مورد سگ گردانی از این جنس است.

نگاه متمایل به حذف غیر منطقی مساله، مدیریت سگ گردانی را با مشکل مواجه می کند، همین را هم به یک دو قطبی بی حاصل دیگر تبدیل می کند. مطالبه کنترل معضل و کاهش نگرانی ها را هم تضعیف می کند.
جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)
راه حل، واقع بینی است و مطالعه تجربه دیگر کشورها و قاعده گذاری منطقی و متناسب، همراه با گفتگو با مردم و همراه کردن مردم و ایجاد درک متقابل.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
 
2021 - Aug - 02