• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
رئیس سندیکای تولیدکنندگان و صادرکنندگان داروهای دامپزشکی ایران:
Time 1399-05-11 07:07 Time از تجارت با آسیای شرقی و آفریقا غفلت شده است
 
حجت‌اله ذبیحی، رئیس سندیکای تولیدکنندگان و صادرکنندگان داروهای دامپزشکی ایران در گفت‌وگو با «اتاق نیوز» با اشاره به اینکه اتاق گرفتار محافظه‌کاری است، گفت: مهم‌ترین مواردی که باید در اولویت نظام بانکی باشد، عبارت است از: حل مشکل و معضل تولیدکنندگان درخصوص جرایم سنگینی که بانک‌ها به‌دلیل تاخیر در بازپرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان تحمیل می‌کنند، رفع مشکل بنگاه‌ها در موضوع بیمه و فشارهایی که از این ب


به گزارش فاخته به نقل از دنیای اقتصاد، رئیس سندیکای تولیدکنندگان و صادرکنندگان داروهای دامپزشکی ایران با ذکر اینکه اهداف رویکرد یک گروه یا مجموعه را تعریف می‌کند، اظهار کرد: در اتاق بازرگانی برنامه‌ای برای ارتباط با کشورهای آسیای شرقی، آفریقایی و... تعریف نشده است و اگر هم شده در عمل و به‌طور واقعی کاری برای آن صورت نمی‌گیرد.

وی با بیان اینکه هیات رئیسه‌ای که جوان نیست، انرژی و انگیزه کافی برای پرداخت به مسائل اقتصادی کشور را ندارد، ادامه داد: اما در حال حاضر هیات رئیسه اتاق محافظه کار است و برنامه‌ای برای بهبود شرایط اقتصادی ندارد. اکثر اعضا میانسال هستند و طبیعی است تا زمانی که تصمیم‌گیری و اظهار نظر با جوان‌تر‌ها نباشد، چیزی تغییر نخواهد کرد. هیات‌های بازرگانی‌ به نتیجه‌ای نمی‌رسند. اگرچه هیات رئیسه اتاق‌های بازرگانی ایران و تهران تمام تلاش خود را برای حل‌و‌فصل مشکلات فعالان بخش خصوصی می‌کنند.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
 
24 - ذو الحجة - 1441
 
2020 - Aug - 13