• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
به خواست رئیس سازمان دامپزشکی کشور در حضور جمعی از نمایندگان دانشجویان دامپزشکی
Time 1398-10-24 00:00 Time گردهمایی مشترک دانشجویان و اساتید دانشکده‌های دامپزشکی برگزار می‌شود
 
رئیس سازمان دامپزشکی کشور در حضور جمعی از نمایندگان دانشجویان دامپزشکی، از حق و فرصت امکان انتقال پیشنهادات سازنده دانشجویان بصورت مستقل از اعضای هیات علمی به حوزه اجرایی در سازمان دامپزشکی کشور دفاع کرد.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر علیرضا رفیعی‎‌پور رئیس این سازمان با پذیرفتن جمعی از دانشجویان فعال دامپزشکی کشور، ضمن ابراز خشنودی از تصمیم اخیر این سازمان در تعیین نماینده دانشجویی و همچنین رابط سازمان دامپزشکی کشور و جامعه دانشگاهیان این رشته اظهار کرد: این احترام گذاشتن به دیدگاه دانشجویان  دامپزشکی کشور از آنجا لازم تشخیص داده شد که چه بسیار دیدگاه‌‎ها و مطالبات که در اذهان دانشجویان وجود داشته باشد اما فارغ از مصلحت در اجرا یا عدم اجرای آن در مقاطع زمانی مختلف یا حتی قرارداشتن در حیطه اختیارات تفویض شده به فرد مورد اشاره دانشجویان، باید شنیده شده و مورد بررسی و رسیدگی مدیران اجرایی قرار گیرد.
وی تعیین نماینده دانشجویان در سازمان دامپزشکی کشور را موضوع جدیدی ندانست و آن را غفلتی برشمرد که تاکنون معطل مانده بود اظهار کرد: اگر طی این چند ماه از تعیین نماینده دیدگاهی به درستی منتقل شده یا نشده است و یا ارتباط لازم و موثری شکل گرفته یا نگرفته است، این امر به نوع عملکرد و رفتارهای بین خود دانشجویان و نماینده آنها بر می‌گردد.
رفیعی‌پور افزود: به دلیل اینکه بسیاری از تصمیم‌های اتخاذ شده در دانشکده‌ها نیز به حیطه مسائل پژوهشی خاص منحصر نشود و حوزه مسائل دانشجویان هم پررنگ باشد، این حق بدیهی دانشجویان است تا امکان اعلام و پیگیری مطالبات دانشجویی را داشته باشند که این الزاما به معنای پذیرش یا رد آن نیست.
رفیعی‌پور در عین‌ استقبال از برگزاری جلسات بین دانشجویان و ریاست سازمان دامپزشکی نظیر همین جلسه اعلام کرد: در همین راستا از اساتید دانشکده‌های دامپزشکی می خواهم تا تمهیدات لازم برای برگزاری گردهمایی‌های مشترک منطقه‌ای بین دانشجویان، اساتید و ریاست سازمان دامپزشکی کشور در اجتماعاتی مشترک را فراهم کنند تا در حضور هم مسائل فیمابین بررسی و همچنین راهکارهای رفع موانع انتقال یافته‌های تحقیقاتی و امکان مشارکت دانشجویان در تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری حوزه اجرایی نیز فراهم شود. اگرچه هیچگاه راه انتقال پیشنهادات بصورت مستمر و مکتوب نیز بسته نیست و از کانال نماینده دانشجویان در سازمان و دکتر زرگر رابط اینجانب در حوزه دانشگاهی مقدور خواهد بود.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
 
24 - ذو الحجة - 1441
 
2020 - Aug - 13