• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-12-05 00:00 Time علت مرگ پرندگان در سواحل گلستان چیست؟
 
مدیرکل دامپزشکی گلستان گفت: طبق آزمایش های انجام شده در گلستان احتمال مرگ پرندگان در سواحل گلستان بر اثر بیماری آنفلوآنزا و نیوکاسل رد شده است.

به گزارش فاخته دکتر غلامرضا محرابی مدیرکل دامپزشکی گلستان در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، گفت: آزمایش‌های انجام شده بر روی لاشه پرندگان کشف شده از سواحل گلستان نشان می‌دهد فرضیه بیماری آنفلوانزا و نیوکاسل در مرگ این پرندگان رد شده است.

او افزود: این آزمایش‌ها در گلستان انجام شده و برای تشخیص اینکه آیا علت مرگ پرندگان بوتولیسم بوده یا نه نمونه برای سم شناسی در تهران ارسال شده است که طی روز‌های آینده نتیجه آن معلوم می‌شود.

لازم به ذکر است طی هفته گذشته پس از مرگ پرندگان در تالاب میانکاله لاشه چندین هزار پرنده دریایی در سواحل گلستان هم کشف شد که علت مرگ آن‌ها در دست بررسی است.
 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری