قالب وردپرس درنا توس
خانه / اخبار مهم / اختصاصی فاخته نیوز؛ مدیر کل امور اداری سازمان دامپزشکی کشور: سازمان دامپزشکی دخالتی در اعلام نتیجه آزمون استخدامی ندارد

اختصاصی فاخته نیوز؛ مدیر کل امور اداری سازمان دامپزشکی کشور: سازمان دامپزشکی دخالتی در اعلام نتیجه آزمون استخدامی ندارد

در جهت پی گیری پیام های کاربران فاخته نیوز در خصوص اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور، موارد را از این سازمان پی گیری کردیم که مدیر کل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان دامپزشکی کشور در این باره اعلام داشت: چارچوب امتیازات واجدین شرایط آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی را سازمان امور اداری و استخدامی تعیین و به سازمان سنجش داده است و سازمان سنجش نیز داده ها را پیاده سازی کرده و ما هیچ دخالتی در اعلام نتایج نداشته ایم.

مهندس علی اکبر رضایی نژاد در گفتگو با خبرنگار فاخته نیوز در خصوص اعتراض برخی از افراد به نتایج اعلام شده از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: اعتراض، حق داوطلب است ولی  تا الان هیچ اعتراضی که سبب تغییر در نتایج اعلام شده سازمان شنجش شده باشد واصل نگردیده است.

وی افزود: بخشی از اعتراضات به سازمان امور اداری واستخدامی اعلام می شود و بخشی هم مستقیما برای ما ارسال می شود که در هر صورت ما پاسخگویی می کنیم.

رضایی نژاد یادآور شد: نتایج سازمان سنجش، نتایج نهایی است و بر اساس چارچوب سازمان امور اداری و استخدامی کشور اعلام شده است.

 

۶۲ دیدگاه

 1. مهندس …………………:
  کار شما را به خدا واگذار کردم .

 2. رسانه محترم خواهشا نتایج اعتراضات چهارمین آزمون استخدامی را پیگیری نمایید .

 3. …. هم چیز خوبی است.

 4. رسانه محترم فاخته نیوز خواهشا نتایج اعتراضات را از سازمان دامپزشکی پیگیری نمایید !
  هر چند که می دانم بی تاثیر است
  آنها کار خودشان را کردند خدا ازشان نگذرد
  ان شائ الله .

 5. همکاران ارجمند
  چه خبر؟کسی از روند پیگیری ها اطلاعی دارد؟

  • در اداره کل دامپزشکی استان ….. به من گفتند بی خیال شو .
   از اول این گونه بوده و تا آخر هم همین سیستم و روال ادامه خواهد داشت !!!!
   95 درصد به بالای نیروهای اداره خود ما بدون آزمون جذب شده اند !!!!
   خداوند به دادمان برسد !!!

 6. رسانه محترم فاخته نیوز لطفا نتایج اعتراضات را از سازمان دامپزشکی کشور پیگیری نمایید.

 7. خدا را شکر سازمان دامپزشکی می گوید بودجه نداریم و یک نفر از مدیران سازمان خودش اذعان کرد سازمان هم زیاد بدش نمی آید که نتایج ملغی شود تا هم معترضین آرامش یابند و هم از شر کمبود بودجه برای جذب سال 95 و 96 خلاص شود و آبروی رفته به جوی بازگردد .
  ان شائ الله به امیدخدا .
  و 90 درصد به بالا افراد پذیرفته شده هم که با پارتی بازی و سفارش و امریه و طرحی بودن و تلفن مدیران کا محترم استانها جذب شده اند اصلا حق اعتراض ندارند .
  امیدوارم هر چه زودتر و سریعتر ….
  ان شائ الله به امید آن روز موعود .

 8. سازمان دامپزشکی را با امور استخدامی اش سپردم به عدالت یگانه پرودرگار ازلی و ابدی.
  خدایا خودت عدالت و قهاریت را به این قوم … نشان بده!

 9. دوستان عزیز بنده مطمئن هستم این افراد در زندگیشان خیری نخواهند دید ….
  اما شما از اعتراض و شکایت خود دست بردار نباشید و ثابت قدم واستوار باشید …
  ان شائ الله متقلب رسوا شده و حق هر چه زودتر به صاحب حق می رسد …
  به حق امام موسی کاظم (باب الحوائج ) ان شائ الله .

 10. من خودم شخصا برای مصاحبه خیلی زحمت کشیده بودم و خوانده بودم …
  خدا نگذرد از کسی که حق من و زن و بچه ام را پایمال کرد …
  خداوند ان شائ الله داغ این استخدام را بر سینه اش بگذارد …
  چون می دانم که به ناحق و سفارش صورت گرفته است ….

 11. اگر دوستان جرات داشته باشند می توان این آزمون و نتایج را ملغی اعلام کرد طبق دانسته هایم روز یکشنبه زمان احضاریه دیوان عدالت اداری برای حضور کارگزینی سازمان دامپزشکی در ارتباط با شکایت افراد و… می باشد .
  امیدوارم به امید حق نتایج کلا ملغی شود .
  دوستان نماینده ت……… دکتر …………. تقلب کرده بود به مجلس رفت فقط هفته اول از هفته دوم دکتر………. چون توانست با مستندات تخلف را آشکار کند ………. از مجلس بیرون شد .
  یعنی اگر شما هم حوصله و صبر داشته باشید به امید حق ان شائ الله دست ………… رو می شود …..

  • ان شاء الله که نتایج ملغی شود و حق به حق دار برسد.
   جالب است که نتایج را به صورت جزئی اعلام نمیکنند.
   ایتم هایی را جهت امتیاز دهی در مصاحبه تعیین کرده بودند که اصلا به انها عمل نشد.مثلا برای مقالات در کل ۱۵ امتیاز.معدل تا ۱۵ امتیاز(مثلا معدل ۱۸ به بالا ۱۵).
   نوع دانشگاه ازاد یا سراسری.به سراسری ۱۵ و ازاد ۱۰.که این امر مغایر قوانین و اصل سه بند نه قانون اساسی و مغایر ماده ۴۱ قانون مدیریت خدمات کشوریست.مگر فارغ التحصیل های ازاد و سراسری چه فرقی باهم دارند.اینجا که مسابقه بین دانشگاه نیست.رقابت علمی فارغ التحصیلان از دانشگاههای مختلف است.بنده باوجود اینکه نمره خامم از رقیبم بالاتر بوده و رزومم خیلی قوی تر از رقیبم بود و مصاحبه هم بهتر بودم و معدلم بالاتر بود قبولم نکردن و رقیبم رو قبول کردن.چون بومی و امریه بود.

  • همکار گرامی.اگر خبر دیگری داشتید حتما ان را اعلام نمایید.

 12. دوست عزیز مطمئن باش این افراد که حق دیگران را پایمال می کنند به هیچ چیز اعتقادی ندارند. چون اگر داشتند حق را کسی را پایمال نمی کردند!

 13. امیدوارم کسانی که با پارتی بازی و سفارش ونیروی امریه و طرح بودن قبول شدن خیرش را نبینند. (تلفن مدیرکل).
  و همیشه آه و افسوس کارشان باشد.
  به حق شهیدان کربلا ان شا الله.

 14. من دلم می خواهد بروم سازمان دامپزشکی به گفته یکی از همکاران محترم همانند نقی معمولی جلوی رئیس سازمان فقط زوزه بکشم …

 15. پس حتما عمه بنده یا خاله شما در انتشار نتایج نقش داشته است .
  برو آقا ……… !!!!!
  یارو دو ماه قبل از اعلام نتایج می گفت به من گفته اند تو قبولی – شیرنی اش 5 سکه است .

 16. آدم دلش می خواهد برود سازمان دامپزشکی به احترام کارگزینی به گفته نقی معمولی فقط زوزه بکشد.

 17. با سلام و عرض ادب حضور همکارن محترم است که در این مناظره خیلی نکات مبهم در خصوص چهارمین آزمون استخدامی است که کاملا کل قضیه آشکار می گردد :
  و این مناظره سه همکار در قسمت اعلام نظر به درج نتایج در خصوص اعتراض به نتایج چهارمین آزمون استخدامی است درج شده است :همکاران خواهشا به دقت مطالعه فرمایید .
  مشتاق |Iran, Islamic Republic of|۱۲:۱۹ – ۱۳۹۷/۰۱/۱۴00 پاسخ
  والله ای کاش به قول یکی از همکاران عزیز ای کاش داستان پینوکیو واقعیت داشت. طرف در روز روشن می گوید اعتراضات اثری ندارد و نتایج تغییر داده نخواهد شد.
  خدایا….!!!
  رضا|Iran, Islamic Republic of|۱۵:۴۴ – ۱۳۹۷/۰۱/۱۵00 پاسخ
  سلام دوستان اخه چرا الکی قضاوت میکنید چون شما قبول نشدید پارتی بازی شده من ۷سال کارمند اداره دامپزشکیم انواع اقسام قراردادا رو باهام بستن ۸۹روزه هم بودم.دوسالم کردنمون بیرون.تا حالا قبول شدم.محض اطلاعتون هم هیچ نتیجه ای ملغی نمیشه.الان هم ما رفتیم واسه گزینش یاعلی
  پاسخ به آقا رضا (کارمند نمونه)|Iran, Islamic Republic of|۱۸:۲۶ – ۱۳۹۷/۰۱/۱۶00 پاسخ
  شما چطور 7 سال در یک اداره کارمند بوده اید ؟
  در این میان مگر بقیه افراد را چه فرض کرده اید ؟
  اگر این اداره نباشید در بیرون از اداره از گرسنگی می میرید !!!1
  همکار محترم حالا بماند دم چه کسانی را دیده اید ! چه وعده هایی داده اید !!!!
  ولی این را بدون هیچ گونه غرضی می گویم پرونده سنگینی علیه گزینش سازمان دامپزشکی با مستندات تخلف آشکار در جریان و در حال پیگیری است !!!!!!
  رضا|Iran, Islamic Republic of|۰۰:۱۲ – ۱۳۹۷/۰۱/۱۷00 پاسخ
  حالا که اینطوره هرکی به حقش رسید.شماهم هر کاری دوست داری انجام بده تمام شد رفت.هرکی تلاش کرد به حقش رسید شما هم برو به خدا توکل کن.زورتو هم جای دیگه بزن.

  • من برای سازمان دامپزشکی وگزینش و استخدام بسیار بسیار متاسفم.
   چون که آه خانمانسوز زن و بچه مردم دنبال آنهاست.
   زندگی‌شان چگونه خواهد شد خودشان شاهد باشند و ببینند!

 18. از استان آذربایجان شرقی 13نفر بازنشته شده اند و کل افراد دعوت شده به مصاحبه 12 نفرمودند حالا چه می شد همه این 12 نفر جذب می شدند و با این وضعیت که تمامی ادارت شهرستان و اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی کمبود نیرو دارد.
  در آزمون استخدامی بعدی دیگر نفرات استخدام شوند. مگر چه می شود. 12نفر یعنی 12خانواده سرو سامان پیدا کنند. هان مگر چه می شود. مگر ما ادعا نمی کنیم مسلمان هستیم و مسلمان باید برای رفع مشکل و گرفتاری برادر و خواهر مسلمانش تلاش کند خداوند گره از کار او خواهد گشود. پس کو عمل؟ پس کو نتیجه؟

 19. پروردگارا
  چرا امورات بندگانت را به بنده ……… محول می کنی!؟
  خودت خلق کرده و آفریده ای خودت هم صاحب شو و روزي اش را برسان.
  الهی آمین.

 20. چرا باید وضعیت دامپزشکی کشور به گونه ای شود که برای استخدام شدن دولتی این قدر حاشیه وجودداشته باشد ای کاش ذره‌ای از وضعیت دندانپزشکان شامل حال دامپزشکان می شد که اصلاً علاقه ای به استخدام دولتی ندارند. فقط شغل آزاد شعارشان است.

 21. طبق مصوبه داخلی خود سازمان دامپزشکی در استخدامها الویت اول با نیروهای خود اداره است . افراد آزمون دهنده همیشه این را در یاد و خاطره و ذهن خود داشته باشتد .

  • همکار ارجمند، فرمایش شما مغایر ماده ۴۱ قانون مدیریت خدمات کشوری و اصل ۳ بند ۹ قانون اساسیست.
   طبق ماده ۴۱ قانون مدیریت خدمات کشوری
   ورود به خدمت و تعیین صلاحیت استخدامی افرادی که داوطلب استخدام در دستگاه های اجرائی می باشند براساس مجوزهای صادره، تشکیلات مصوب و رعایت مراتب شایستگی و برابری فرصتها انجام می‌شود.

   اصل ۳ بند ۹ قانون اساسی
   رفع تبعیضات ناروا و ایجاد امکانات عادلانه برای همه در تمام زمینه های مادی و معنوی
   در نامه ای که معاون سرمایه انسانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ به شماره ۱۷۲۸۷۴۴ به کلیه دستگاههای اجرایی ابلاغ کردند پیش بینی امتیاز برای نیروهاه قراردادی لغو شد.طبق دادنامه شماره ۷۴۳ مورخ ۱۳۹۶/۸/۹ هیئت عمومی دیوان عدالت اداری.
   اگر بحثی دارید مجددا در خدمتم.

  • ضمنا شماره ان مصوبه و تاریخ ابلاغ ان را اعلام بفرمایید

   • همکاران معترض ارجمند حتما طبق بندهای قانونی که در کامنت قبل اشاره کرده ام اعتراضات خود را اعلام نمایید و به ان بند ها و رای دیوان عدالت اداری اشاره نمایید.
    به امید موفقیت همگی شما عزیزان

   • بعضی مصوبات و قانون‌ها نانوشته هستند ولی‌امر می شوند مثلا اگر بخواهند مرا که نیروی طرح و یا امریه اداره هستم به استخدام در آورند امتیازات مصاحبه تخصصي را کامل داده و امتیازات طرف مقابل را ناقص ارائه می دهند. و شما نمی توانید اعتراض کنید چون دست تان به جایی بند نیست. حتی در نمرات کتبی هم شما اختیار نمره خود را دارید و به نمرات دیگران نمی توانید اعتراض نمایید.
    متاسفانه دراداره دامپزشکی گفتند شما حق می گویید و کاملا حق با شماست امامتاسفانه… کارگزینی سازمان دامپزشکی ……… که کسی تا زمانی طرح و امریه اش تمام نشده حق شرکت در آزمون کتبی را هم ندارد چون در طرح 3 سال ودر امریه 2 سال تعهد خدمت دارند. پس اگر طرح اختیاری است پس چرا دیگر همکاران محترم و عزیز نتوانستند طرح بگذرانند و از اول طرح و امریه به نور دیده ها و سفارشی ها را شامل می شود.

    • بله دقیقا.فرمایشتان کاملا متین است.هرکسی نمیتواند طرح و امریه بگیرد.ولی نا امید نباشید.پیگیر حق و حقوقتان باشید.بار کج به منزل نمیرسد

     • به خدا قسم پیگیر هستیم اما در سیستم کسی گوش فرا نمی دهد .
      واصلا برای کسی مهم نیست .چون خودشان هم به روش امریه – طرح .نیروی قرار دادی و…جذب شده اند .

 22. هم استانی های عزیز استان خوزستان خواهشا اعتراضات در سایت سازمان دامپزشکی – سازمان بازرسی ثبت نمایید و ساکت و ساکن نباشید

 23. آخر و عاقبت نتایج مهندسی بهتر از این نخواهد شد.

 24. نیم کیلو باش اما مرد باش!
  نیم وجب باش اما مرد باش!

 25. خدایا خودت حق مظلوم را از ظالم بستان. و بنده ات رااز درگاه خود مران و به بنده سر تا پا گناهت محتاج مکن.
  ان شاءالله.

 26. آدم چقدر می تواند …………. باشد. بیاید و بگوید ما در نتایج نقشی نداشتیم. اردیبهشت ماه آزمون استخدامی دیگری برگزار خواهد شد.
  آدم که ………. هر کاری می کند بدون ترس و نگرانی. دوستان این افراد ……………..

  • فعلا که اسمی از سازمان دامپزشکی در بین سازمان ها و اداراتی که در اردیبهشت ازمون استخدامی دارند نیامده.پیگیر حق و حقوق خود باشید.هر بار دیگر هم شرکت کنید نورچشمی ها قبول میشوند.دست از پیگیری مطالباتتان برندارید

 27. ای کاش کارتون پینوکیو واقعیت داشت!

 28. خدا به سر شاهد است یکی از نیروهای قبول شده از استان آذربایجان شرقی به همه و پیش چشم همه گفت به من از امور استخدامی سازمان دامپزشکی گفته اند تو قبول شده ای ! خدا به سر شاهد است . حتی حاضرم قسم بخورم . حالا آقای ……………. می گوید ما در نتایج نقشی نداشته ایم .
  حتی حاضرم اسم نفر و جایی که این حرف را گفته بگویم ….
  دروغگو دشمن خداست .
  چوپان دروغگو ………….. .

  • به والله قسم در استان ما نیز ۳ نفر از افرادی که قبول شده بودند دوهفته قبل از انکه جواب ها بر روی سایت سنجش بیاید می گفتند که قبول شده اند.حتی یکی از انها که میگفت خود مدیر کل به من زنگ زده است و گفته قبولی

 29. رسانه محترم فاخته نیوز از شما به عنوان یک رسانه پویا از سازمان دامپزشکی پیگیری نمایید..و مسولین را به چالش بکشید چون امور استخدامی سازمان دامپزشکی می خواهد همه را بپیچاند و طوری صحبت می کند که می خواهد همه را از اعتراض دلسرد کند ولی…خونده ماشینم را می فروشم با پولش وکیل می گیرم و حقم را می گیرم.
  البته به دفتر ریاست جمهوری هم شکوائیه ارسال نموده ام.
  …. خواهیم کرد.

 30. متاسفانه امتیازهای مصاحبه معلوم نیست چه ایتم هایی داشته.اصلا به داوطلب ها نمیگویند.اما انچه که معلوم است نیروهای امریه و طرح که قبلا در ادارات بودند به انها امتیاز داده اند.حتی به تاهل هم امتیاز داده اند.مواردی شامل امتیاز شده که اصلا قانونی نیست.حتما پیگیری کنید و دست از تلاش برندارید.

 31. سلام.
  شما را به خدا راست بگویید.
  در دین ما دین اسلام دروغ جایگاهی ندارد.
  در هیچ یک از ادیان الهی دروغ جایگاهی ندارد.
  پس شما که این قدر راحت دروغ می گویید مشخص می شود به هیچ یک از ادیان الهی اعتقادی ندارید و به هیچ صراطی مستقیم نمی باشید.
  شما را به خدا لااقل وجدان کاری داشته باشید. به حق مردم (حق الناس) دست درازی نکنید.
  لااقل به قوانین فیزیک که می گوید هر عملی را عکس العملی است مساوی _موازی _مخالف الجهت توجه داشته باشید.

 32. سلام – عرض ادب و احترام خدمت همکاران محترم :
  عرض می شود همان طور که در آگهی شماره 4 آزمون استخدامی اعلام شده بود بند دوم – شرط شرکت در مصاحبه تخصصی ارائه اصل و کپی مدرک تحصیلی که جناب آقای ……………… آن را کتمان کردند و فرموده اند ما مدرک نیروهای طرح و امریه را از دانشگاه استعلام می کنیم اگر این گونه است پس مدرک بقیه افراد راهم استعلام کنید پس چه نیازی به آوردن اصل مدرک تحصیلی بود.
  ثانیا : در تمامی آزمون های استخدامی افراد متاهل دارای امتیاز می باشند که الحمدلله آقایون اعمال نکرده بودند و…
  صرفا هدف از برگزاری آزمون استخدامی تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی – طرحی و امریه ای بوده است .
  دوستان عزیز خواهشا از طریق مراجع قانونی و ذیصلاح حق خود را پیگیری کنید و نگذارید ……..هرکاری که دلشان می خواهد انجام دهند و فکر کنند بقیه عروسک خیمه شب بازی هستند .
  بنده خودم به سازمان بازرسی کل کشور – دیوان عدالت اداری کشور حتی به حراست و بازرسی و واحد حقوقی سازمان دامپزشکی و خود آقای دکتر رفیعی پور شکوائیه تنظیم و ارسال نموده ام .البته دادخواستها با مشاوره یک وکیل تنظیم شده است و کل هزینه اینجانب با مشاوره و تنظیم دادخواست 100 (یکصد هزار تومان ) شده است و وکیل گفته اگر کل امور پرونده را بر عهده بگیرم تا اثبات چیزی در حدود نهایتا 5 (پنج میلیون تومان ) است که 20درصد را اول پرداخت کرده ام و بقیه با پیشرفت مرحله به مرحله پرونده پرداخت خواهد شد .
  به همکار محترم آقای ادریس عرض می شود شما از وکلای دیگری هم مشاوره بگیرید و خواهشا دلسرد نشوید چون خواست افراد ….. قفط و فقط دلسرد کردن و مایوس نمودن افراد است ….
  “”حق گرفتنی است دادنی نیست “”
  موفق باشید .

 33. مدیران کل به نیروهای طرحی و امریه و نوردیده وعده داده بودند شما از آزمون کتبی قبول شوید مصاحبه و نتیجه نهایی دست ماست خودمان حلش می کنیم. الوعده وفا که الحق و الانصاف سنگ تمام گذاشتند..

 34. خدایا حق مظلوم را هرچه زودتر و سریعتر از ظالم (شمرها- معاویه ها – یزیدهای )سازمان ………. بستان .

 35. چرا دروغ میگید؟سازمان سنجش میگه که ما فقط اعلام کننده ایم.هرطوری دلتون خواسته نتایجو دستکاری کردید.فقط خدا میدونه که چه ظلم هایی که نکردید.خدا ازتون نگذره

 36. ایشان با صراحت و قطعیت عجیبی میگویند نتیجه ها عوض نخواهد شد.کاملا واضح و مبرهن است که چه دسته گلی به اب داده اند!!!!!تا اخرین لحظه دست از اعتراض کردن برندارید.ان شاء الله حق الناس گریبان تمامی افرادی که ان را پایمال کردند هرچه زودتر بگیرد

 37. از استان‌های دیگر اطلاعی ندارم. اما در استان آذربایجان …… شرافتا ناموسا بی سوادترین افراد گلچین شدند.(نیروهای طرحی /امریه /سفارشی).
  خدا قوت دلاور.

 38. زمستان می رود رو سیاهی به زغال می ماند.

 39. ……………… انشالله که خیر نبینی با این آزمون و شرایط آزمون ………….. من نفر اول آزمون بودم به ناحق حذف شدم الان وکیل میگه ۲۰ میلیون پول میخوام تا حقت رو اثبات کنم چون پول ندارم قیدشو زدم اگه خدا وجود داشته باشه اگه اون دنیا حقیقت داشته باشه از……….. نمیگذرم هر چند که بعید میدونم فعلا که شما خدایین

 40. محمد تقی زاده_البرز

  یعنی چه نتایج نهایی است؟
  منظور این است که اعتراض ها به جایی نخواهد رسید؟
  ………. تمام عزم خود را جزم و ……………. را در دادگاه بازرسی با مستندات نشان داده و ………….
  اندکی صبر سحر نزدیک است. با کج به منزل نمی رسد!

 41. این نتایج اصلا عادلانه نبود.واقعا در حق افراد باسواد ظلم شد.افرادی را که خود ادارات میخواستند گرفتند.افرادی را که سفارش شده بودند پذیرفتند.از حق الناس بترسید.یکی نیست بگه چرا جواب ها ۳ ماه طول کشید تا بیاد؟

 42. سلام. آقای ………… فکر می کنی با لشکر کرها و کورها طرفی؟
  ما نمی دانیم قضیه چی است؟
  لطفا مستندات خود را جمع آوری کنید چون بدلیل تهمت به سازمان …………… مبنی بر دستکاری در نتایج علاوه بر سازمان بازرسی _دیوان عدالت اداری_به واحد حقوقی سازمان …….. هم پاسخگو باشید!
  لااقل ………………………. من مامور م و معذور!
  حلالم کنید یا اینکه تااخر از خودت و سیستم…………. برنامه ریزی دفاع کن…..!

 43. یهنی چی نتایج نهایی؟این یعنی نتایج اصلا عوض نمیشه.چرا ۳ ماه طول کشید تا فقط نتایجو اعلام کنید؟چرا اعلام نمیکنید ایتم های امتیاز دهی چه چیزهایی بوده؟چرا ریز نمرات را به خود فرد اعلام نمیکنید؟فقط نفرات اول قبول شدند.و اونایی که امریه و طرح داشتند و نور چشمی ها.

 44. اقای مهندس محترم :
  سازمان سنجش می گوید : ما فقط مجری هستیم ونتایج ارائه شده را به همان ترتیب ارائه نموده ایم . و هیچ دخل و تصرفی صورت نگرفته است .
  همه مشکلات مربوط به سازمان امور اداری و استخدامی دامپزشکی کشور است و فرق اصل مدرک تحصیلی با گواهی موقت را نمی داند .یعنی حتی شرایط شرکت در آزمون مصاحبه را خودشان ملغی کردند .(منافع شخصی ).
  طوری نتایج استخدامی را مهندسی کرده اند که نیروهای طرح با …. تمام می گویند اول ما – اگر تهش چیزی اضافه ماند شما .
  راست می گویند پاسخگو باشند پرونده در سازمان بازرسی و دیوان عدالت اداری در جریان است ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *