قالب وردپرس درنا توس
خانه / اخبار مهم / اختصاصی فاخته نیوز؛ اعزام بازرسان سازمان دامپزشکی کشور به یکی از استان ها و توضیح رییس سازمان دامپزشکی کشور در این باره

اختصاصی فاخته نیوز؛ اعزام بازرسان سازمان دامپزشکی کشور به یکی از استان ها و توضیح رییس سازمان دامپزشکی کشور در این باره

عصر امروز پیامی با موضوع حضور بازرسان سازمان دامپزشکی کشور در استان چهارمحال وبختیاری به پایگاه خبری فاخته نیوز با مضمون زیر ارسال شد:

“اعزام تیم بازرسی بدنبال نارضایتی جمعی ازکارشناسان وکارمندان اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال وبختیاری و همچنین درپی اعتراض جامعه هدف و ارسال شکایت به مقام عالی ریاست سازمان دامپزشکی کشور در خصوص مدیریت و شرایط موجود این اداره کل، صبح امروز 96/12/22 تیم بازرسی متشکل از آقایان دکتر مختاری مدیرکل سابق امور استان های دامپزشکی کشور و مهندس صابری معاون سابق بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان متبوع دراداره کل دامپزشکی استان حضور یافته و با دعوت از بعضی مدیران و روسای ادارات فنی و اداری موضوع راپیگیری نمودند.

 شایان ذکر است عزیمت به برخی شبکه های شهرستان های استان ودیدار وگفتگو با همکاران شهرستانی واحتمالا دامداران محترم ازبرنامه های دیگر این عزیزان خواهد بود.”

برای بررسی بیشتر موضوع، طی تماس تلفنی با رییس سازمان دامپزشکی کشور، موضوع را از وی جویا شدیم.

دکتر علیرضا رفیعی پور در این خصوص گفت: مسایل مطرح شده در این استان مربوط به سال های پیش است و در جهت رسیدگی به درخواست همکاران  استان، گروه بازرسی به این استان اعزام شده است.

رییس سازمان دامپزشکی کشور یادآور شد در مدیریت جدید امکان دسترسی به بالاترین مقامات سازمان دامپزشکی کشور در هر نقطه جغرافیایی برای همه همکاران بخش های دولتی و خصوصی به ساده ترین شکل ممکن به صورت، تلفنی، کتبی و حضوری وجود داشته و رئیس سازمان و همه رده های مدیریتی  پاسخ گوی ارباب رجوع اعم از کارمندان و سایر ذینفعان حوزه دامی هستند.

فاخته نیوز این سهولت دسترسی به مدیران سازمان را از جمله نقاط قوت مدیریت جدید این سازمان می داند که در هم افزایی افکار عمومی و هم سویی این جریان با اهداف سازمان نقش مهمی را ایفا می کند.

 

۳۳ دیدگاه

 1. دوستان عزیز شبکه دامپزشکی …. – کلکسیون انسانهای خودخواه است .

 2. بله . دوستان بنده دکتر رفیع خواه نیروی طرح بودم ولی به دلیل لیاقت خود بنده و داشتن ژن خوب توانستم همزمان با نیروی طرح به کشور برزیل بروم . شما هم هر جا دستتان می رسد بروید و گزارش دهید .
  در حال حاضر معاون شبکه دامبزشکی تبریز هستم .

 3. آقای دکتر …… انسان بسیار خجسته ای هستند.

 4. همکار استان کردستان

  این روزها لوح تقدیر های ساختگی به دامپزشکی …………بسیار اعطا میشود.واقعا جای تعجب دارد که چرا این همه برای یک ……. نوشابه باز میکنند………………………

  • همکار استان کردستان

   نظام دامپزشکی استان کردستان بسیار به حاشیه رفته.در مواردی حتی اداره به جای نظام تصمیم میگیرد و پروانه صادر میکند.شاهد دوگانگی بسیار بدی مابین اداره و نظام هستیم.

 5. بسم الله الرحمن الرحیم

  دکتر …. عزیز :
  از شما بعید است .
  شما که آدم دنیا دیده و سرد وگرم روزگار چشیده ای.(بالا پایین این اداره دامپزشکی را دیده ای )
  پیروز و سرباند باشید .
  ان شائ الله

 6. کمیته کیلویی چند است.؟دکتر …
  می خواهی با یک تلفن من مشکل کمیته را حل کنم!
  ما را گرفتی ها پسر بابا!
  خودم بعد از تعطیلات می آیم ازت می پرسم (ما خودمون اهل …).

 7. دکتر … پاچه خواری نکن.
  این همه سابقه و خدمت را زیر سوال نبر!
  برای چند ریال پول کثیف دنیا _آخرت خود را ارزان نفروش.

 8. در استان کردستان کسی حق اعتراض ندارد.اگر اعتراضی شود بدترین برخوردها با ان فرد خواهد شد.اینجا حق نداری که دیدگاه مخالف داشته باشید.
  متاسفانه در دور جدید یک دوگانگی بد بوجود امده بین تیم مدیریتی قبل و افراد باسابقه کاری بالا و تازه وارد ها.
  اینجا تنها جاییست که روزانه چندین لوح تقدیر را در کانالشان منتشر میکنند.ان هم لوح هایی که رابطه ای به دست آمده.اینجا چابلوسی و چرب زبانی تعدادی بسیار شیرین تر از انتقاد دلسوزانه افرادیست که دلسوز استان هستند.
  امیدواریم رییس سازمان تغییرات استانی را نیز اغاز نمایند.جوی است که کسی در ان نمیتواند نفس بکشد.

 9. مدیر کل محترم استان آذربایجان بایجان شرقی
  فیروزان نیروی طرحی _سهمیه ای شده کارشناس گشت نظارت دامپزشکی با اکیپ تعزیرات حکومتی.!
  ما در شبکه شهرستان بدلیل کمبود نیرو باید برویم واکسن.
  این انصاف است.!.!..؟

 10. همکار محترم در طول سال سه بار به کشور برزیل – روسیه – ترکمنستان رفته حتی قرارداد آنها تمدید می شود اما بقیه حالا حالاها در صف نوبت هستند . دیگر این مستندات نمی خواهد ….

 11. باسلام خدمت عزیزان؛
  فضای یکطرفه ای که در آن فقط بخواهیم افرادی را رد یا تایید کنیم کار درستی نیست. بازی کردن با آبرو و حیثیت افراد و تحریب نمودن آنه کار غیراخلاقی است. لطفا اگر صحبتی داریم مستند باشد.

 12. جناب رفیعی پور عزیز
  لطفابازرسانی به اداره کل لرستان بفرستید و اگاه بشید که چه اتفاقاتی در این اداره کل در حال انجام استِ . مارا نجات بدین خواهش میکنم

 13. حمیدرضا ایلخانی

  امیدوارم در مدیریت دامپزشکی اداره کل استان آذربایجان شرقی شفقی پدیدار شود.
  سوابق پایین و کم تجربه چون منصور… در برزیل ماهم در واکسیناسیون تب برفکی بدون اضافه کار.

 14. همکار اداره کردستان

  قطع کردن اضافه کار و ‌‌….تنبیهی و رضاخانی عمل کردن از این لحاظ که همه از مدیر بترسند جو مناسبی نیست.توانمندها و دارای تجربه ها به حاشیه بروند به سیستم ضرر میرساند.ایشان کاری کرده هرکجا برای بازدید میرود همه مثل فرمانده نظامی از ایشان بترسد.
  وقتی نیروی اداره برای واکسیناسیون به روستا ها میروند علاوه بر تعیین یک بازرس برای انها خودشان هم به بازرسی می آیند.داخل کیف همکاران را چک میکنند.انگار دزد و خائن گرفته اند.این عدم بی اعتمادی به همکاران توهین به شخصیت انهاست.

  • شما که دائما مرخصی استعلاجی معلولیت هستید و اگر کامنت ها را بخوانید متوجه خواهید شد همه کامنت ها را یک نفر نوشته
   از کشتارگاه دام خبر چه دارید؟

  • دامپزشکی کردستان

   اگر کامنتهای منتشر شده در ذیل این خبر و سایر خبرهای مربوط به کردستان را مطالعه بفرمایید متوجه خواهید شد بدلایل زیر کامنت ها توسط یک نفر نوشته شده که آن یک نفر نیز برای بچه های کردستان شناخته شده است
   در کامنت ذیل خبر تقدیر رییس سازمان از مدیرکل کردستان در سایت فاخته نیوز با کامنت های این خبر تشابهات زیادی و استفاده از کلامت تکراری از جمله سیستم، وجود افراد لایق تر در اداره،لجوج ،رزومه سازی مشاهده می شود که نشان می دهد تمام کامنت ها را آقای استعلاجی نوشته اند

   • همکار اداره کردستان

    تمام کامنت ها را چه یک نفر و چه صد نفر نوشته باشند چه فرقی به حال اوضاع دارد.وقتی یک مشکل در جایی وجود دارد باید رسیدگی شود.برای حفظ پست و مقام چه کارهایی که نمیکنند.پست و مقام به کسی وفا نکرده که شما نفر دوم آن باشید.از خود نام نیک بر جای بگذارید.

 15. دامپزشکی گیلان

  چرا ریییس سازمان دامپزشکی بازرسان خود را به استان گیلان نمی فرستد تا گزارشی ها از بحران تب برفکی و تبعیض ها و باندبازی ها در اداره کل را به ایشان گزارش دهد؟
  شش ماه است یک ریال مزایا پرداخت نشده اما عده ای در اداره کل هر ماه 175 ساعت مزایا دریافت می کنند این عدالت است؟حقوق نیروهای طرحی را پرداخت نکرده اند

 16. ابراهیم تقی زاده

  خواهشا آقای دکتر بازرسان را به استان آذربایجان شرقی هم بفرستید – رئیس شبکه تبریز چون دوست خانوادگی است همزمان با ریاست شبکه به مدت 4 ماه به برزیل اعزام شده است برای ما هم از شهریور می گویند اضافه کاری نداریم و قطع کرده اند .

 17. کدام رضایتمندی جناب منصف.ظاهرا جنابعالی از مقربین هستید!!!!!از مدیر کل برای خود بت نسازید.سیستم به صورت اسفناکی سیستم رعب و وحشت است.کسی جرات نفس کشیدن ندارد.تصدی منصب ریاست به دست جوانی که احساسی عمل میکند، تابع احساسات است و حرف نزدیکانش در اداره سریعا افکار وی را تحت الشعاع قرار میدهد اشتباه محض است.همکاران با توان علمی و عملی بیشتر از ایشان و با سابقه تر از ایشان در اداره هستند.ولی فعلا هدف این است که ایشان را به جایگاههای بالاتری برسانند.البته با رزومه سازی الکی.

  • صحیح می فرمایید افراد توانایی همچون دکتر جدی پور دکتر انوری دکتر دادپرور دکتر رحیم زاده دکتر احمدزاده دکتر زیباکردار دکتر محبوبی توانایی های مدیریتی بالایی دارند از اینها باید استفاده می شد برای مدیرکلی

 18. اصفهان نصف جهان

  از تدابیر ریاست عالیه سازمان دامپزشکی کشور تشکر می کنیم و انتظار داریم ایشان در اسرع وقت تیم بازرسی خود را به استان اصفهان اعزام نمایند تا سو تدبیر و سو مدیریت ها آشکار شود

 19. اتفاقا با فرستادن بازرس به كردستان و ديدن شرايط بسيار خوب و جديد بر كل سيستم دست معدود افراد تفرقه انداز و كارشكن رو ميشه، و ديگه نمي تونن شلوغ كاري و تخريب انجام بدن
  و ميزان رضايتمندي بالاي همكاران رو هم از نزديك مي تونن ببينن

 20. همکار چهارمحال

  با سلام.
  دوسال قبل هم بازرسان محترم از سازمان تشریف آوردند چهار محال و همین قضایا تکرار شد، بعد که رفتند تهدید و ارعاب آغاز شد تا الان که دوباره آمده اند. نمیدانم با این همه نارضایتی چرا تغییرات انجام نمیشود.

 21. استان کردستان نیز از این قضیه مستثنی نیست.خواهشمندیم بازرسان خود را به استان و شبکه های دامپزشکی کردستان بفرستید.مدیرکل رفتارهای متفاوت و تبعیض آمیزی با افراد دارد. گاها برخورد های مدیرکل شخصیت افراد را تخریب میکند.

 22. برای استان کردستان نیز بازرس بفرستید.البته نامحسوس.اینجا کسی جرات ندارد اعتراض کند.مدیر کل با کسی سر لج بیفتد اینده ان فرد در دامپزشکی تباه خواهد شد.

 23. خواهشا یک سری را هم به استان آذربایجان شرقی ارسال کنید. وضعیت بخش دولتی (نیروی طرح رئیس شبکه_رییس شبکه نوردیده دربرزیل_بخش خصوصی ذلیل تمام عیار…).
  حالا شما پیدا کنید پرتقال فروش را؟

  • دوست عزیز تعیین محل ماموریت همکاران برای بازرسی بهداشتی گوشت در اختیار کمیته ای در سازمان دامپزشکی می باشد و مدیران کل نقشی در این موضوع ندارند . لیست کلیه پرسنل استانها با سوابق کاری و ماموریت های قبلی همگی از کلیه استانها به سازمان ارسال شده و کمیته مذکور به نوبت و با در نظر گرفتن سابقه کار و محل ماموریت قبلی ، محل جدید را تعیین و ابلاغ میکنند

   • آقای دکتر شما دیگه چرا ؟
    شما که خودتان شاهد بودید چند سال پیش نیروی طرح شبکه تبریز آقای دکتر …به برزیل رفته بود .
    حالا شما بگویید مدیرکل نقش ندارد .
    من با بیست سال سابقه 8 سال منطقه محروم در نوبت هستم ….
    بله !!!!!

   • آقای دکتر عظیمی در پاسخ به گفته های شما عرض می شود :
    مطالب آقای شهریار کاملا صحیح است :
    شما آیا در جریان ماجرای دکتر .. نیستید یا خودتان را به آن راه زده اید …
    شبکه دامپزشکی تبریز با بیشترین نیرو – اما کمترین رضایت از ارباب رجوع در صدر اخبار است …..

    • یک نفر از همکاران به بنده گفت شما 5 سکه تمام بهار آزادی تقدیم کن من هم کار شما را ردیف می کنم .
     حتی دوباره برایت تمدید هم می کنم یعنی 6 ماه برزیل یا روسیه باشی .!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *