قالب وردپرس درنا توس
خانه / رویدادهای دامپزشکی / استان ها / راه‌اندازی کارخانه تولید خوراک دام و طیور در دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت

راه‌اندازی کارخانه تولید خوراک دام و طیور در دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت

کارخانه تولید خوراک دام و طیور در محل مزرعه آموزشی و تحقیقاتی خضرآباد دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت به بهره‌برداری رسید و فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری آنا از جیرفت؛ کارخانه تولید خوراک دام و طیور با حضور علیرضا منظری‌توکلی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان، حجت‌الاسلام محمدحسین قنادزاده رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان کرمان و اسماعیل اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت در محل مزرعه آموزشی و تحقیقاتی خضرآباد این دانشگاه به بهره‌برداری رسید.

این کارخانه با مشارکت بخش خصوصی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت با ظرفیت سه خط تولید در هر شیفت کاری با ظرفیتی معادل یک تن تولید در روز کار خود را آغاز کرد.

اسماعیل اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت در حاشیه این افتتاح اظهار کرد: «در این کارخانه پنج نفر به صورت مستقیم و ۱۰ نفر به‌صورت غیرمستقیم فعالیت دارند و همچنین اصل محصول تولیدی خوراک دام و طیور و آبزیان از ضایعات کشاورزی است و این محصول تولیدی جایگزین اقلام اصلی محصولات کشاورزی در خوراک دام و طیور و آبزیان است.»

مطلب پیشنهادی

سومین سردخانه دزفول بهره‌برداری شد

رییس اداره دامپزشکی دزفول گفت: سومین سردخانه مواد پروتئینی دزفول با ظرفیت ۲ هزار تن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *