قالب وردپرس درنا توس
خانه / بین الملل / تصویر استراحت یک فیل روی سقف خودرویی در تایلند پربازدید شد

تصویر استراحت یک فیل روی سقف خودرویی در تایلند پربازدید شد

شاید بسیاری از ما دوست داشته باشیم حیوانی مثل فیل را از پشت میله های قفس یا با کمک تصاویر مستندهای حیات وحش ببینیم اما باغ وحش های آزاد و جنگلی در برخی کشورها مثل تایلند، فرصتی را فراهم کرده اند تا حیوانات را از نزدیک ببینید و البته گاهی هم توسط حیوانات غافلگیر شوید.

 
به گزارش فاخته، شاید بسیاری از ما دوست داشته باشیم حیوانی مثل فیل را از پشت میله های قفس یا با کمک تصاویر مستندهای حیات وحش ببینیم اما باغ وحش های آزاد و جنگلی در برخی کشورها مثل تایلند، فرصتی را فراهم کرده اند تا حیوانات را از نزدیک ببینید و البته گاهی هم توسط حیوانات غافلگیر شوید.

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، تصاویر خیره کننده و جدیدی نشان می دهد که یک فیل غول پیکر روی یک وسیله نقلیه پر از گردشگران در پارک ملی تایلند لم داده و استراحت می کند.

این فیل نترس که دایا نام دارد ماشین را مثل یک بالش نرم بغل کرده و خرطومش را نیز روی صندوق عقب رها کرده بود. با این حالت تمامی دربهای جانبی و درب راننده  مسدود شده بود و مسافران نه راه پیش داشتند و نه راه پس. این حالت دقایقی رعب آور به طول انجامید و در نهایت کارکنان این پارک ملی از راه رسیده و قضیه را حل کردند.

بر اساس گزارش بانکوک پست ، خوشبختانه هیچ کس در این حادثه صدمه ندید. گرچه ماشین لطماتی دیده بود. کارمندان پارک درباره این حادثه در فیس بوک نوشتند این حیوان دوست دارد بیرون بیاید و از بازدیدکنندگان پارک استقبال کند. خودرو برای این حیوانات بسیار جذاب است اما مسافران نباید خودرو را متوقف کنند چون برای حیوان مثل اسباب بازی می شود.

مقامات پارک پیشنهاد می کنند که بازدید کنندگان باید وسایل نقلیه خود را با فاصله حداقل ۱۰۰ پا از یک فیل متوقف کنند و موتور را روشن نگه دارند تا در مواقع خطر به سرعت دور شوند.

مطلب پیشنهادی

پایانه عرضه گوشت طیور در استان تهران تا پایان سال افتتاح می‌شود

رئیس مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران گفت: پایانه عرضه مستقیم گوشت سفید تا پایان سال …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *