قالب وردپرس درنا توس
خانه / آموزش و پژوهش / واکنش رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج به اهانت دو مجری شبکه ۳ سیما به دامپزشکان

واکنش رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج به اهانت دو مجری شبکه ۳ سیما به دامپزشکان

به گزارش فاخته،  رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج طی یادداشت ارسالی به پایگاه خبری تحلیلی فاخته در واکنش به اهانت دو مجری برنامه سلام، صبح به خیر شبکه سه سیما به دامپزشکان، نوشت:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

به اطلاع جامعه فخیم و فرهیخته دامپزشکی می رساند طی تماس تلفنی که با جناب آقای دکتر صفری، رئیس محترم سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران داشتم ضمن ابراز لطف به حقیر و تشکر نسبت به بیانیه صادر شده، فرمودند در طی این چند روز، پیگیری های موثری را در این خصوص انجام دادند. من جمله در تماس تلفنی که با چند تن از معاونین شبکه ۳ سیما داشتند موضوع را مطرح نموده و مراتب شکایت و انزجار خود و صنف دامپزشکی را از این اقدام ناشایست، اظهار فرمودند. در ادامه، این معاونین ضمن ابراز بی اطلاعی از این موضوع، پس از این که در جریان امر قرار گرفتند اظهار تاسف کرده و قرار شد موضوع را به جد پیگیری نمایند.

در ضمن طبق اظهارات رئیس محترم سازمان نظام دامپزشکی، ان شاء الله در روز شنبه، نامه ای از طرف ایشان به رئیس محترم سازمان صدا و سیما ارسال خواهد شد.

در پایان جا دارد از زحمات و پیگیری های دلسوزانه جناب آقای دکتر صفری عزیز که حقیقتا سرمایه ای برای صنف دامپزشکی هستند، تشکر نمایم.

والعاقبه للمتقین

دکتر سید حامد شیرازی بهشتی ها
رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

مطلب پیشنهادی

پایانه عرضه گوشت طیور در استان تهران تا پایان سال افتتاح می‌شود

رئیس مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران گفت: پایانه عرضه مستقیم گوشت سفید تا پایان سال …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *