قالب وردپرس درنا توس
خانه / بین الملل / کمپین عجیب فرانسوی‌ها علیه گوشت خواران

کمپین عجیب فرانسوی‌ها علیه گوشت خواران

این کمپین، عبارت است از بدن خون آلود داوطلب که روی آن نوشته شده: خود را تصور کنید که گوشت انسان می‌خورید، … و به این شکل خشونت علیه حیوانات در کشتارگاه ها، مزارع و تأثیر خوردن گوشت روی حیوانات را محکوم کردند. اعضای انجمن می‌گویند، اثرات خوردن گوشت نه تنها برای حیوانات بلکه برای کره زمین و سلامتی ما نیز مضر است.

به گزارش فاخته به نقل از ایلنا، یک انجمن حقوقی در فرانسه کمپین آگاهی بخشی عجیبی را برای محکوم کردن خوردن گوشت حیوانات راه اندازی کرد. در این کمپین داوطلبان و اعضای انجمن خود را بسته بندی کردند و روی بسته‌ها نوشتند: «گوشت انسان برای فروش».

به نوشته روزنامه محلی La Dépêche فرانسه، انجمن «L.۲۱۴ حقوق حیوانات» در شهر تولوز فرانسه، این کمپین آگاهی بخش و شوک آور را برای محکوم کردن مصرف گوشت حیوانات راه انداختهاند.

۲

این روزنامه نوشت: این کمپین، عبارت است از بدن خون آلود داوطلب که روی آن نوشته شده: خود را تصور کنید که گوشت انسان می‌خورید، … و به این شکل خشونت علیه حیوانات در کشتارگاه ها، مزارع و تأثیر خوردن گوشت روی حیوانات را محکوم کردند.

اعضای انجمن می‌گویند، اثرات خوردن گوشت نه تنها برای حیوانات بلکه برای کره زمین و سلامتی ما نیز مضر است.

۳

داوطلبان در مقابل فروشگاه‌های تجاری بزرگ تولوز، بارکد و قیمت هر کیلوگرم گوشت بدن انسان را روی بدن‌های خود چسبانده و در معرض دید خریداران گوشت قرار دادند تا یادآور شوند که حیوانات کالا نیستند و رژیم غذایی گیاهی برای سیاره زمین و سلامت انسان مفید است.

در ماه سپتامبر، یک انجمن دیگر در زمینه حیوانات خواستار پایان یافتن تربیت و نگهداری گسترده حیوانات در مزارع با هدف فروش و تجارت گوشت شد.

مطلب پیشنهادی

تکنیک آزمایشی سازمان جهانی بهداشت برای کنترل چند بیماری کشنده

تکنیکی که پشه‌های نر را با استفاده از پرتونگاری عقیم می‌کند به زودی به‌عنوان بخشی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *