قالب وردپرس درنا توس
خانه / آموزش و پژوهش / یکپارچه شدن مدیریت نظام آموزش پزشکی و دامپزشکی در کشور

یکپارچه شدن مدیریت نظام آموزش پزشکی و دامپزشکی در کشور

دکتر صفری در مراسم بزرگداشت روز ملی دامپزشکی در یزد بر یکپارچه شدن طرح مدیریت نظام آموزشی پزشکی و دامپزشکی در کشور تاکید کرد.

 
به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری صدا وسیما مرکز یزد، رییس سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا در این مراسم با اشاره به مزیت استان یزد در بخش پرورش اسب  گفت به زودی استان یزد پایلوت توسعه دامپزشکی تخصصی اسب در کشور خواهد شد.
صفری به ظرفیت های موجود تحقیقاتی، بیمارستانی، پرورش و باشگاهی استان در زمینه اسب اشاره کرد و افزود: اجرای این طرح با همکاری استانداری، سازمان جهاد کشاورزی و دامپزشکی استان اجرا می شود.
وی تاکید کرد: دراجرای این طرح بیمارستان ها و مراکز تخصصی شناسایی بیماری های اسب در استان راه اندازی می شود و در حقیقت دانش مردم استان یزد دستاوردهای خوبی در جهت رشد صنعت اسب در کشور ایجاد شود.
رییس سازمان نظام دامپزشکی همچنین با اشاره به طرح ساماندهی آموزش دامپزشکی در کشور گفت بر اساس این طرح مدیریت نظام آموزشی پزشکی و دامپزشکی یکپارچه می شود.
صفری با اشاره به  اینکه این طرح ارتقاء سطح آموزش پزشکی و دامپزشکی را در پی خواهد داشت گفت: هم اکنون این طرح در دانشگاه آزاد اجرایی شده و درصددیم از طرق مجلس شورای اسلامی و وزارت بهداشت در سایر مراکز دانشگاهی نیز اجرایی شود. 

مطلب پیشنهادی

زمین چمن مصنوعی دانشکده دامپزشکی شیراز آبان ماه افتتاح می‌شود

مدیر تربیت بدنی دانشگاه شیراز از افتتاح زمین چمن مصنوعی در دانشکده دامپزشکی دانشگاه شیراز …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *