قالب وردپرس درنا توس
خانه / اخبار مهم / شناسایی گروه فساد اداری در دامپزشکی گلستان/ دستگیری ۳ نفر از مدیران این اداره

شناسایی گروه فساد اداری در دامپزشکی گلستان/ دستگیری ۳ نفر از مدیران این اداره

رئیس کل دادگستری گلستان از شناسایی و دستگیری سه نفر به اتهام فساد اداری در دامپزشکی استان خبر داد.

به گزارش فاخته، هادی هاشمیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: بررسی‌ها نشان می‌دهد این افراد از سال ۱۳۹۲ تاکنون با سوءاستفاده از موقعیت خود با سندسازی و انعقاد قراردادهای صوری، مبالغ هنگفتی از بیت‌المال را به صورت گروهی تصاحب کرده‌اند.
هاشمیان افزود: تاکنون سه نفر از مدیران میانی این اداره کل  بازداشت شده‌اند.
هاشمیان افزود: در پی گزارش‌های مردمی مبنی بر تخلفات گسترده در اداره کل دامپزشکی استان، این موضوع به صورت ویژه در دستور کار دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان گرگان قرار گرفت و پس از چند ماه کار اطلاعاتی این افراد دستگیر شدند.

 

 

ابراز تاسف رئیس کل دادگستری گلستان از نظارت کم‌رنگ برخی مدیران بر زیرمجموعه خود 
رئیس کل دادگستری گلستان افزود: این افراد با سندسازی، پرداخت‌های نامتعارف  به عنوان اضافه کار، ماموریت و سایر موارد را به حساب خودشان و گروهی از کارکنان این اداره که با هم مرتبط بودند، واریز می‌کردند.
وی ادامه داد: متهمان ممنوع‌الخروج شده‌اند و تحقیقات برای شناسایی دیگر اعضای این گروه و برآورد میزان دقیق جرایم مالی براساس گزارش دیوان محاسبات در دادسرای مرکز استان ادامه دارد.
رئیس کل دادگستری گلستان با ابراز تاسف از نظارت کم‌رنگ برخی مدیران بر زیرمجموعه خود خاطرنشان کرد: مدیرانی که به وظایف قانونی خود مبنی بر نظارت بر زیرمجموعه، سهل‌انگاری می‌کنند منتظر برخورد قضایی باشند.

مطلب پیشنهادی

معدوم سازی ۱۶ تن کنجاله سویای کپک زده در مراغه

مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی از معدوم سازی ۱۶ تن کنجاله سویا به علت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *