قالب وردپرس درنا توس
خانه / رویدادهای دامپزشکی / استان ها / فاخته TV/ رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور تاکید بر حمایت از فعالان عرصه دامپزشکی

فاخته TV/ رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور تاکید بر حمایت از فعالان عرصه دامپزشکی

رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور با اشاره به عضویت  ۸۰۰ نفر در نظام دامپزشکی استان اردبیل , حمایت از فعالان این عرصه را در راستای افزایش  و بهره وری تولیدات دامی مهم دانست.

 

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل ، محمد رضاصفری رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور درنشست مشترک با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل  گفت: با توجه به تحریم های اخیر و افزایش زیاد قیمت بسیاری از نهاده ها ، حمایت از فعالان عرصه دامپزشکی و اعطای وامهای کم بهره و تسهیلات حمایتی و تامین سرمایه درگردش می تواند نقش بسیار موثری در افزایش فرآورده های دامی استان اردبیل و کشور داشته باشد .

وی  با بیان اینکه تاکنون ۸۰ هزار پروانه بهداشتی در صنعت دامپروری صادر شده است افزود: در دو سال اخیر بیش از هزار پروانه تخصصی صنفی اعم از کلینک و داروخانه و آزمایشگاه و موارد مشابه صادر شده است که از لحاظ تامین امنیت بهداشتی دامها و همچنین اشتغالزایی از  اهمیت بالایی برخوردار هستند .

رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور گفت: اعضای سازمان نظام دامپزشکی کشور بالغ بر ۳۹ هزار نفر نیروی متخصص و تحصیل کرده می باشد که ۸۰۰ نفر از این اعضا در استان اردبیل مشغول به فعالیت هستند .

صفری  در خصوص فعالیت  و جایگاه سازمان دامپزشکی اردبیل گفت : استان اردبیل قطب کشاورزی و دامی کشور محسوب می شود و خوشبختانه سازمان نظام دامپزشکی اردبیل در زمینه نظارت و حمایت دقیق از بخش های خصوصی در تمامی زمینه های دامی بویژه از زمان آغاز دور جدید از بهمن سال گذشته اقدامات قابل توجهی داشته است.

 

مطلب پیشنهادی

نامه رئیس سازمان نظام دامپزشکی به رئیس شورای اسلامی شهر تهران: مطب‌های پزشکی و دامپزشکی که هر دو در جهت ارتقاء سلامت جامعه تلاش می‌کنند، یکسان دیده شوند

پیرو نامه اعتراضی جمعی از دامپزشکان بخش خصوصی تهران به رئیس سازمان نظام دامپزشکی مبنی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *