قالب وردپرس درنا توس
خانه / اخبار مهم / اختصاصی فاخته؛ همه موافق افزایش حقوق کارکنان جهادکشاورزی هستند؛ مشکل در تامین منابع مالی است

اختصاصی فاخته؛ همه موافق افزایش حقوق کارکنان جهادکشاورزی هستند؛ مشکل در تامین منابع مالی است

فاخته عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: پی گیری های لازم برای بهره مندی کارکنان وزارت جهادکشاورزی از مزایای فصل دهم قانون خدمات کشوری انجام شده و همه مسئولین مرتبط موافق این موضوع هستند.

عبدالله حاتمیان، نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی در مشهد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی فاخته در حاشیه پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و آبزیان مشهد اظهار داشت: در این رابطه، بنده به عنوان پیشگام اجرای طرح، رایزنی های لازم را با مسئولین مختلف از جمله؛ وزیر جهادکشاورزی، رییس سازمان برنامه و بودجه، رییس مجلس شورای اسلامی، رییس سازمان امور استخدامی و… داشته ام و تمامی مسئولین یادشده نیز از انجام این موضوع حمایت کرده اند.

وی افزود: تنها مانع اجرای این موضوع، تامین محل منابع مالی این بحث است که چند شب پیش با آقای نوبخت جلسه داشتم و از ایشان خواستم تا آن را تعیین تکلیف کند.

حاتمیان عنوان داشت: در حال حاضر به طور جدی پی گیر محل تامین اعتبار هستیم؛ البته نظر مسئولین مرتبط این است که وزارت جهادکشاورزی از طریق واگذاری املاک و مستغلات  خود، منابع مالی لازم برای اجرای این طرح را تامین کند ولی وزارت جهادکشاورزی با این روش تامین منابع مالی مخالف است.

مطلب پیشنهادی

عالم همه قطره و دریاست حسین، خوبان همه بنده و مولاست حسین، ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش، از بس که کَرَم دارد و آقاست حسین

عالم همه قطره و دریاست حسین ، خوبان همه بنده و مولاست حسین، ترسم که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *