قالب وردپرس درنا توس
خانه / اخبار مهم / معرفی مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان دامپزشکی کشور

معرفی مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان دامپزشکی کشور

طی مراسمی مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان دامپزشکی کشور معرفی شد.

به گزارش فاختهبه نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، طی مراسمی که صبح امروز در سالن جلسات سازمان دامپزشکی کشور برگزارگردید، دکتر ابراهیم توکلی با حکمی از طرف ریاست سازمان دامپزشکی کشور به این مسؤولیت منصوب شد.

در این مراسم دکتر علیرضا رفیعی پور با اشاره به احادیثی از ائمه اطهار(ع) گفت: این بزرگان دین، نقشه راه را مشخص کرده اند و انسانها می توانند با این الگو برای رسیدن به کمال تلاش کنند.

وی در بخشی از سخنانش بیان داشت: سازمان دامپزشکی موفقیت های زیادی در حوزه ملی و بین المللی کسب کرده است که این مهم مرهون زحمات و خدمات کلیه پرسنل سازمان در سراسر کشور است. وی با اشاره به شیوع برخی بیماریهای دام و طیور طی سال گذشته در کشور افزود: بیماریهای آنفلوانزای فوق حاد پرندگان و تب برفکی به خوبی کنترل شد.

رییس سازمان دامپزشکی کشور بیان کرد: تحریم ها نتوانسته مانع از فعالیت ها و برگزاری جلسات بین المللی شود و موفقیت های خوبی در این خصوص داشته ایم.

رفیعی پور به اهمیت خدمات الکترونیک در سازمان پرداخت و گفت: با تفویض اختیاری که در استانها شده است بخش عمده ای از خدمات به صورت الکترونیک ارائه می شود که در برخی از آنها حتی نیاز به حضور ارباب رجوع هم نیست.

وی در ادامه به نحوه مدیریت برنامه محور آقای حبیب کاظمی اشاره نمود که مبنای کارهای زیربنایی در دفتر مرکزی حراست بوده است. اعتقاد به عدم تمرکز گرایی و نگاه ملی ایشان ،سبب شناسایی افراد توانمند و استفاده از توان آن ها در پیشبرد برنامه ها و اهداف حراست سازمان شده است.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین کلانتری مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور گفت: بزرگترین ناظر خداوند است و هر کاری که انسان می کند باید بداند که خداوند متعال شاهد و ناظر بر آن است.

وی وظیفه ناظران را مهم و خطیر توصیف کرد و خداترسی، امانتداری، صداقت، دقت و به روز بودن را به عنوان مهمترین ویژگی های ناظران برشمرد. حجت الاسلام والمسلمین کلانتری در موردخصوصیات فردی آقای حبیب کاظمی به سعه صدر، بزرگواری و رفتار و منش متواضعانه ایشان ، اشاره نمود.

 

مطلب پیشنهادی

تسلیت به مهندس رضایی نژاد؛ مدیر کل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان دامپزشکی کشور+آدرس و زمان مراسم

فاخته– با خبر شدیم آقای مهندس رضایی نژاد،مدیر کل محترم امور اداری،رفاه و پشتیانی، در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *