قالب وردپرس درنا توس
خانه / آموزش و پژوهش / وجود حیوانات در خانه به عنوان فرزند ناشی از افول فرهنگی و فکری است

وجود حیوانات در خانه به عنوان فرزند ناشی از افول فرهنگی و فکری است

معاون راهبردی ارتباطات واستانهای سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: وجود حیوانات در خانه به عنوان فرزند ناشی از افول فرهنگی وفکری است.

به گزارش فاخته به نقل از خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام روح‌الله حریزاوی در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته کن طی سخنانی با اشاره به سوره مبارکه یاسین اظهار داشت: این سوره در قلب قران قرارگرفته و به مومنین می گوید مانند پیامبران رفتار کنید.

وی با اشاره به آیه ۱۳ سوره یاسین گفت: در این آیه به پیامبر خدا دستور می دهد که داستان شهری که پیامبران خدا آمدند بیان کند که ۲ نفر امدند و مردم آن ۲ را تکذیب کردند و مردم در پاسخ فرستادگان خدا می گفتند چرا ما باید از شما پیروی کنیم شما هم مثل ما هستید پس شما دروغ می گویید.

حریزاوی افزود: این فرستادگان گفتند ما مامور به راهنمایی هستیم و مردم گفتند ما تفعل زدیم خوب نیامد اگر نروید سنگسارتان می کنیم و ویژگی مبلغین این است که از مردم پول طلب نکنند و دوم خودش باید راه یافته و اعمالش صالح باشد.

معاون راهبردی ارتباطات واستانهای سازمان تبلیغات اسلامی کشور خاطرنشان کرد: یکم تیرماه ایجاد جریان سازمان یافته تبلغ دین است و یک وظیفه همگانی است ما همه موظف هستیم و همه باید مبلغ دین باشند و روحانیون گسترش دهنده در کنارمردم هستند.

وی گفت: هیات های مذهبی و اتحادیه انجمن اسلامی در شهرها و کارخانجات برای مبارزه با آسیب های اجتماعی و علاج بعضی از این اسیب ها قلم بزنیم و ساماندهی لازم صورت بگیرد.

حریزاوی با اشاره به سیل اخیر عنوان داشت: درسیل اخیر سازمان تبلیغات با بسیج روحانیون در منطقه به بعد اسیب دینی و اجتماعی و کمک های مردمی اقدام نمود.

وی گفت: مسله عدم حجاب در دنیا در ۱۰۰ سال گذشته ناشی از بی هویتی است و مشکل اینجاست که اشخاص در برابر فرهنگ غربی منفعل هستند و فرد بی حجاب تصورش این است که هر چه به غربی ها شبیه تر باشد پیشرفته تراست و وجود حیوانات در خانه و به عنوان فرزند و پذیرفتن این مسائل همگی ناشی از افول فرهنگی و فکری است.

معاون راهبردی ارتباطات واستانهای سازمان تبلیغات اسلامی کشور بیان داشت: حضورخانم های محجبه در جامعه باید سازمان دهی شوند و به خیل مبلغین بپیوندند و باید مردم رسالت الهی را بردوش خود احساس و در این زمینه گام بردارند.

مطلب پیشنهادی

نذری اربعین با مرغ ترکیه‌ای و روغن سعودی/ فرصت‌هایی که از دست می‌روند

گردش مالی حداقل ۱٫۵ میلیارد دلاری آن هم در عرض ۱۰ روز اربعین، چنان شوک …

یک دیدگاه

  1. حضور ….. در عرصه اجتماع و تصمیم گیری به جای همه هم نشان زولن عقل است…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *