قالب وردپرس درنا توس
خانه / رویدادهای دامپزشکی / استان ها / مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان در مراسم معارفه رئیس شورای نظام دامپزشکی استان: افتخارم این است که در بخش خصوصی دامپزشکی فعالیت نموده ام

مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان در مراسم معارفه رئیس شورای نظام دامپزشکی استان: افتخارم این است که در بخش خصوصی دامپزشکی فعالیت نموده ام

دکتر شهرام موحدی اظهار داشت: اداره کل دامپزشکی استان و شورای نظام دامپزشکی دو بال یک پرنده هستند که قطعا می خواهند ارزش های والای دامپزشکی را به پرواز درآورند.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛ مراسم تکریم رئیس پیشین و معارفه رئیس جدید شورای نظام دامپزشکی استان اصفهان با حضور دکتر محمدرضا صفری رئیس سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا ، دکتر شهرام موحدی مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان، مهندس افیونی معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان، پیشکسوتان و فرهیختگان بخش دولتی و خصوصی دامپزشکی اصفهان برگزار گردید.

ابتدا دکتر حمید اخوان فر رئیس پیشین شورای نظام دامپزشکی استان اصفهان ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین در ادامه گزارشی اجمالی از فعالیت ۱۰ ساله خود و همکارانشان در شورای نظام بیان نمود.

سپس دکتر شهرام موحدی مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان نیز با عرض خیر مقدم به رئیس سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا و دیگر فرهیختگان و دانشمندان دامپزشکی اصفهان افزود: امروز با افتخار در این جلسه حضور دارم زیرا پس از گذشت ۱۰ سال و با وجود فراز و نشیب های فراوان، با برگزاری انتخابات دوره چهارم شورای نظام دامپزشکی و مشارکت بسیار بالای همکاران در انتخابات، روح جدیدی در این شورا دمیده شد و نسیم جدیدی وزیدن گرفت.

وی در این مراسم گفت: استان پهناوراصفهان، مهد شهادت، مهد تاریخ و تمدن، مهد عالمان و دانشمندان دامپزشکی است و تصریح کرد: استان اصفهان بزرگترین تولیدکننده شیر در کشور می باشد و همچنین رتبه اول در تولید بوقلمون، رتبه اول در تولید ماهیان زینتی، بیشترین جمعیت مسئولین فنی و بهداشتی و… را به خود اختصاص داده است و استان سرآمد در امور دامپزشکی به شمار می رود.

مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان با اشاره به جمله تاریخی رهبر کبیر انقلاب که ‘میزان رای ملت است’،افزود :می بایست با توجه به مشارکت بسیار بالای اعضاء در انتخابات چهارمین دوره شورای نظام دامپزشکی استان به رای مشارکت کنندگان احترام گذاشته می شد.

دکتر موحدی در ادامه اذعان نمود: افتخار من این است که در بخش خصوصی دامپزشکی فعالیت نموده ام و الفبای بخش خصوصی را به خوبی می دانم و از مشکلات این حوزه با خبرم.

وی گفت: نگاه دو جانبه و دو پهلوی بدخواهان در تزریق اختلاف شورای نظام دامپزشکی و اداره کل دامپزشکی در استان گران سنگ اصفهان به شدت کذب است.

دکتر موحدی در ادامه تصریح کرد: اداره کل دامپزشکی استان و شورای نظام دامپزشکی استان دو بال یک پرنده هستند که قطعا می خواهند ارزش های والای دامپزشکی را به پرواز درآورند.

مدیرکل دامپزشکی استان در پایان صحبت های خود اظهار داشت:بنده به عنوان عضو انتصابی شورای نظام دامپزشکی استان، تمام همت و تلاش خویش را در جهت کمک به کار خواهم گرفت و تصریح کرد: همدلی و همکاری حوزه دامپزشکی استان اصفهان بسیار بالا می باشد و هیچ چیزی باعث بهم خوردن این همدلی ها نخواهد شد.

در ادامه دکتر محمدرضا صفری رئیس سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا ضمن بیان افتخار از حضور در استان اصفهان، افزود: با توجه به جایگاه رفیع اصفهان در کشور شخصا در این مراسم حضور پیدا نمودم.

رئیس سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا در ادامه افزود: براساس مجموعه مطالعات من، برای جبران برخی از موضوعات باید با هم باشیم و هیچ راه دیگری وجود ندارد.

وی افزود: اکنون دولت ها تسهیل کننده هستند و کارها باید به مردم سپرده شود و هرموقع کار به مردم سپرده شده است همه امور به خوبی پیش رفته است.

دکتر صفری گفت: تحولات در حوزه دامپزشکی بسیار پرشتاب است و باید بدانیم این تحولات و تکنولوژی چقدر در مدیریت ها تاثیرگذار است.

وی افزود: امروزه با بحران افزایش بی رویه پذیرش دانشجو مواجه هستیم و اکنون نظام دامپزشکی کشور ۳۹ هزار عضو دارد و هرساله به طور متوسط سالیانه ۲ هزار نفر به این جمعیت اضافه می شود.

دکتر صفری در ادامه گفت:ما طبق قانون تاسیس نظام دامپزشکی موظف به ساماندهی حرفه دامپزشکی، تنظیم روابط حرفه ای دامپزشکی و.. هستیم و باید ببینم چقدر برای این موضوعات وقت گذاشته ایم و تلاش نموده ایم که اتفاق های خوبی در حوزه دامپزشکی رخ بدهد و همچنین اتفاق های را که پیش رو داریم.

وی به وحدت و همدلی اشاره کرد و گفت: همیشه در اصفهان یک وحدت بسیار خوبی در حوزه دامپزشکی وجود داشته است که در خصوص نمونه های واقعی آن می توان، قوی ترین انجمن مسئولین فنی و بهداشتی دامپزشکی، انجمن کلینیسین های دامپزشکی اصفهان و … را نام برد و این خود یک سرمایه و ظرفیت بزرگ است که می بایست در سطح ملی رواج یابد و اصفهان در حوزه دامپزشکی تاریخ ساز باشد.

رئیس سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا درپایان از دکتر شهرام موحدی مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان جهت همکاری در رفع مشکلات اخیر شورای نظام دامپزشکی استان تشکر و قدردانی نمود.

سپس با حضور تعدادی از مسئولان حاضر در این مراسم، حکم انتصاب دکتر غلامرضا قلمکاری به عنوان رئیس چهارمین دوره شورای نظام دامپزشکی به وی تقدیم گردید.

در پایان این مراسم نیز دکتر قلمکاری با بیان اهداف در پیش رو از همگان درخواست نمود: با همدلی و وحدت رویه در راستای ارتقاء جایگاه دامپزشکی قدم بردارند تا بتوانیم خانه دامپزشکی را با کمک به یکدیگر بسازیم.

 

مطلب پیشنهادی

لباس جنجالی هنرپیشه هالیوودی که با اعتراضات زیادی روبه رو شد

به گزارش فاخته به نقل از راهنمای سفر من، حامیان حقوق حیوانات در جشنواره فیلم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *