قالب وردپرس درنا توس
خانه / اخبار مهم / پایگاه خبری تحلیلی فاخته، انتخاب رییس سازمان دامپزشکی کشور را به عنوان دبیرکل کمیسیون آسیا، اقیانوسیه و خاور دور OIEتبریک گفت

پایگاه خبری تحلیلی فاخته، انتخاب رییس سازمان دامپزشکی کشور را به عنوان دبیرکل کمیسیون آسیا، اقیانوسیه و خاور دور OIEتبریک گفت

پایگاه خبری تحلیلی فاخته، انتخاب دکتر علیرضا رفیعی پور رییس سازمان دامپزشکی کشور را به عنوان دبیرکل کمیسیون آسیا، اقیانوسیه و خاور دور OIEتبریک گفت.

در این پیام آمده است: 

برادر ارجمند جناب آقای دکتر علیرضا رفیعی پور

رییس محترم سازمان دامپزشکی کشور

 

با اهدای سلام و احترام

 

انتخاب و انتصاب شایسته حضرتعالی به عنوان دبیرکل کمیسیون آسیا، اقیانوسیه و خاور دورOIE را تبریک عرض می نماییم.

قطعا در این برهه از تاریخ سرنوشت ساز جمهوری اسلامی که همراه با مکر و کید دشمنان زبون و بی مقدار همراه شده، این انتخاب، نشان از اعتماد جهانی به ایران اسلامی و سازمان خدوم دامپزشکی کشور است.

به سهم خود ضمن گرامیداشت این اتفاق تاریخی و مبارک، این رخداد را برگ زرینی ارزشمند در دفتر اوراق افتخارات نظام اسلامی دانسته و آن را پیروزی بزرگ و ارزشمند برای ایران اسلامی می دانیم.

در این راستا پایگاه خبری تحلیلی فاخته نیوز آمادگی خود را برای هرگونه همکاری در جهت انعکاس رویدادهای کمیسیون آسیا، اقیانوسیه و خاور دورOIE و گسترش زمینه های اطلاع رسانی ملی و بین المللی اعلام داشته و در پناه الطاف بی کران الهی و در جوار مضجع پرمهر، منور و مطهر رضوی، دوام توفیق و تایید الهی برای جنابعالی و تمامی اعضای فهیم خانواده بزرگ دامپزشکی در سراسر ایران اسلامی آرزومند است.

 

پایگاه خبری تحلیلی فاخته

 

 

درباره ی admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *