قالب وردپرس درنا توس
خانه / رویدادهای دامپزشکی / استان ها / باحضور رئیس سازمان دامپزشکی کشور صورت گرفت: افتتاح خط بسته بندی گوشت قرمز درقم

باحضور رئیس سازمان دامپزشکی کشور صورت گرفت: افتتاح خط بسته بندی گوشت قرمز درقم

باحضوررئیس سازمان دامپزشکی کشور،یک سالن قطعه بندی و بسته بندی گوشت قرمز درقم افتتاح شد.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قم، یک سالن قطعه بندی و بسته بندی گوشت قرمز با حضور رییس سازمان دامپزشکی کشور، مدیرکل دامپزشکی استان قم، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قم و مسئولین ادارات مختلف این اداره کل درشهرک صنعتی شکوهیه قم افتتاح گردید.

دکتر علیرضا رفیعی پور رییس سازمان دامپزشکی کشور دراین مراسم اظهارداشت: بقای دامپزشکی به تولیدکنندگان است و ذائقه مردم با پیشرفت صنعت تغییر میکند.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور افزود، وظیفه و تمام هم و غم سازمان دامپزشکی جلوگیری از بیماری دردام و طیور است. وی گفت،سعی و تلاش ما درحمایت از عملکرد مثبت شماست تا کیفیت درحد اعلاء آن صورت گیرد. دکتررفیعی پوربیان داشت، بنده به بازدید از مراکز و مجتمع ها اعتقاد راسخ دارم و از ادارات کل خواسته ام گزارش بازدیدها و نتایج آنرا به سازمان منعکس نمایند.

درپایان ریاست سازمان دامپزشکی کشور بهمراه مدیرکل دامپزشکی استان و ادارات تابعه با حضوردرسالن این مجتمع مرکز بسته بندی گوشت آنرا افتتاح نمودند.

شایان ذکراست که این مرکز بسته بندی درمتراژ ۶۰۰ مترمربع ساخته و ۵۰ نفر را بصورت مستقیم و ۲۰۰ نفر را بصورت غیر مستقیم مشغول به کار و ظرفیت بسته بندی تا ۱۰ تن را در روز دارا میباشد.

مطلب پیشنهادی

واردات تخم چشم‌زده ماهی قزل‌آلا انحصاری نیست

معاون توسعه آبزی‌پروری شیلات ایران گفت: در حال حاضر حدود ۳۰ مرکز تکثیر و پرورش …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *