قالب وردپرس درنا توس
خانه / رویدادهای دامپزشکی / استان ها / مدیر کل دامپزشکی استان خراسان رضوی: به بهترین برنامه ها و پیشنهادها در جهت تحقق شعار رونق تولید در دامپزشکی پاداش تعلق می گیرد

مدیر کل دامپزشکی استان خراسان رضوی: به بهترین برنامه ها و پیشنهادها در جهت تحقق شعار رونق تولید در دامپزشکی پاداش تعلق می گیرد

مدیر کل دامپزشکی استان خراسان رضوی در اولین جلسه کمیته فنی این مجموعه اظهار داشت: به بهترین برنامه ها و پیشنهادها در جهت تحقق شعار رونق تولید که از سوی ادارات فنی دامپزشکی استان ارائه شود پاداش تعلق می گیرد.

به گزارش فاخته، دکتر احمد شریعتی افزود: در خصوص شعار سال که رونق تولید هست بایستی ضمن پرهیز از شعارزدگی، تمام تدبیر و تلاش خود را بکاربریم؛ بدیهی است که دامپزشکی نقش بارزی در تحقق شعار و رونق تولید دارد و لازم است کمیته فنی نیز در این جهت اقدام کند و ادارات فنی و ستادی نیز برنامه های خود را در جهت تحقق رونق تولید اعلام کنند.

وی اعلام داشت: دامپزشکی با افزایش سطح بهداشتی تولیدات دامی، نقش مهمی در افزایش بهره وری و رونق تولید دارد.

وی گفت: سال ۹۷ فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشتیم و سختی های خاص خود را داشت و ما در زمینه مسائل فنی علیرغم کمبود واکسن و سایر امکانات، کاهش قابل قبولی را در کانون های بیماری ها داشتیم و اما برای سال ۹۸ بایستی آمادگی خود را برای مدیریت بهتر به ویژه در شرایط بحران و حمایت از تولیدات داخلی در زمینه دام، طیور و آبزیان بیشتر کنیم.

شریعتی یادآور شد: اعضای کمیته فنی را صف مقدم دامپزشکی استان می دانم که با تدبیر لازم و حضور در فعالیت های اداری و فنی بیشترین نقش را حوزه های مختلف دارند.

دبیر کمیته فنی اداره کل دامپزشکی استان نیز در این جلسه با اعلام آمار از فعالیت های این کمیته گفت: در سال قبل ۱۲ جلسه کمیته فنی داشتیم و در این جلسات ۴۲ مصوبه تصویب شد.

دکتر مسعود ابراهیمی یادآور شد: در جهت ارتباط بهتر با تشکل ها و حمایت از تولید در سال قبل ۱۶ جلسه هم اندیشی با تشکل ها و صنوف مرتبط با دام، طیور، آبزیان و زنبور عسل داشتیم و این جلسات نیز ۴۳ مصوبه به همراه داشته که به طور جدی پی گیری اجرای همه مصوبات هستیم.

 

مطلب پیشنهادی

پیشنهاد ساخت «گاندو تراریخت»

مسئول حوزه‌ نمایندگی ولی‌فقیه در جهادکشاورزی استان البرز پیشنهاد کرد فصل دوم سریال «گاندو» با …

یک دیدگاه

  1. واکسیناسیون مساوی با کاهش بیماری ها مساوی با رونق تولید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *