قالب وردپرس درنا توس
خانه / رویدادهای دامپزشکی / استان ها / مدیر کل دامپزشکی استان خراسان رضوی: به بهترین برنامه ها و پیشنهادها در جهت تحقق شعار رونق تولید در دامپزشکی پاداش تعلق می گیرد

مدیر کل دامپزشکی استان خراسان رضوی: به بهترین برنامه ها و پیشنهادها در جهت تحقق شعار رونق تولید در دامپزشکی پاداش تعلق می گیرد

مدیر کل دامپزشکی استان خراسان رضوی در اولین جلسه کمیته فنی این مجموعه اظهار داشت: به بهترین برنامه ها و پیشنهادها در جهت تحقق شعار رونق تولید که از سوی ادارات فنی دامپزشکی استان ارائه شود پاداش تعلق می گیرد.

به گزارش فاخته، دکتر احمد شریعتی افزود: در خصوص شعار سال که رونق تولید هست بایستی ضمن پرهیز از شعارزدگی، تمام تدبیر و تلاش خود را بکاربریم؛ بدیهی است که دامپزشکی نقش بارزی در تحقق شعار و رونق تولید دارد و لازم است کمیته فنی نیز در این جهت اقدام کند و ادارات فنی و ستادی نیز برنامه های خود را در جهت تحقق رونق تولید اعلام کنند.

وی اعلام داشت: دامپزشکی با افزایش سطح بهداشتی تولیدات دامی، نقش مهمی در افزایش بهره وری و رونق تولید دارد.

وی گفت: سال ۹۷ فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشتیم و سختی های خاص خود را داشت و ما در زمینه مسائل فنی علیرغم کمبود واکسن و سایر امکانات، کاهش قابل قبولی را در کانون های بیماری ها داشتیم و اما برای سال ۹۸ بایستی آمادگی خود را برای مدیریت بهتر به ویژه در شرایط بحران و حمایت از تولیدات داخلی در زمینه دام، طیور و آبزیان بیشتر کنیم.

شریعتی یادآور شد: اعضای کمیته فنی را صف مقدم دامپزشکی استان می دانم که با تدبیر لازم و حضور در فعالیت های اداری و فنی بیشترین نقش را حوزه های مختلف دارند.

دبیر کمیته فنی اداره کل دامپزشکی استان نیز در این جلسه با اعلام آمار از فعالیت های این کمیته گفت: در سال قبل ۱۲ جلسه کمیته فنی داشتیم و در این جلسات ۴۲ مصوبه تصویب شد.

دکتر مسعود ابراهیمی یادآور شد: در جهت ارتباط بهتر با تشکل ها و حمایت از تولید در سال قبل ۱۶ جلسه هم اندیشی با تشکل ها و صنوف مرتبط با دام، طیور، آبزیان و زنبور عسل داشتیم و این جلسات نیز ۴۳ مصوبه به همراه داشته که به طور جدی پی گیری اجرای همه مصوبات هستیم.

 

مطلب پیشنهادی

رعایت الزامات دامپزشکی و شیلات در تولید میگو/با متخلفان برابر قانون برخورد شود

استاندار هرمزگان گفت: تولیدکنندگان میگو باید الزامات دامپزشکی و شیلات را رعایت کنند تا محصول …

یک دیدگاه

  1. واکسیناسیون مساوی با کاهش بیماری ها مساوی با رونق تولید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *