قالب وردپرس درنا توس
خانه / اخبار مهم / نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی: اگر بخواهیم برای کشور آینده با ثباتی پیش بینی کنیم باید حوزه دامپزشکی توسعه پایدار داشته باشد

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی: اگر بخواهیم برای کشور آینده با ثباتی پیش بینی کنیم باید حوزه دامپزشکی توسعه پایدار داشته باشد

دکتر همایون یوسفی نماینده مردم شریف اهواز،باوی،کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره کل دامپزشکی استان خوزستان با کارشناسان دامپزشکی دیدار کرد.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی ادار کل دامپزشکی استان خوزستان دکتر یوسفی در جمع کارکنان دامپزشکی خوزستان با اشاره به اینکه وظایف و عملکرد سازمان دامپزشکی کشور با سلامت مردم گره خورده است افزود: نوع عملکرد دامپزشکی از هر حیث برای مردم اهمیت دارد و با توجه به عملکرد شما در حوزه های کاری و با وجود کمبود نیروی انسانی ولی همچنان وجدان کاری در بین پرسنل دامپزشکی وجود دارد.

یوسفی بیان کرد: نوع عملکرد شما در تامین سفره اقتصادی و سفره سلامت مردم مهم و موثر است و بواسطه شما هم سلامت و هم اقتصاد مردم تامین می شود.

وی یکی از شاخص های مهم توسعه یافتگی در هر کشوری را  توسه در زیر ساخت های کشاورزی، دامپروری و دامپزشکی برشمرد و تصریح کرد: اگر بخواهیم برای کشور آینده با ثباتی پیش بینی کنیم باید حوزه کشاورزی و دامپزشکی توسعه پایدار داشته باشند .

دکتر یوسفی با اشاره به تاریخچه دامپزشکی گفت: امروز سازمان دامپزشکی در کشور یک سازمان شناسنامه دار است و هر کاری در حوزه سلامت را بخواهند انجام دهند بایستی از سازمان دامپزشکی کشور استعلام های مورد نیاز به عمل آید.

نماینده مردم شریف اهواز،باوی،کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با وجود شرح خدمات و وظایف دامپزشکی که تعریف شده است متاسفانه زیر ساختها و امکانات پشتیبانی در اختیار مجموعه دامپزشکی قرار نگرفته است و باید نگاه ساختارمندی به مشکلات دامپزشکی از جمله کمبود نیرو شود زیرا این مجموعه با سلامت مردم ارتباط  دارد و باید پیگیری شود.

 

مطلب پیشنهادی

مدیر کل تازه نفس سمنان در گفتگو با فاخته: پیشنهاد داده ایم که در بحث جابجایی مسئولان فنی،‌ اختیار به دست مجموعه دولت باشد تا کارفرما بنا به علایق شخصی نتواند مسئول فنی را تغییر دهد

فاخته– حمیدرضا حسینی در گفت‌وگو با پایگاه خبری فاخته، اظهار کرد: بنده متولد سال ۵۶ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *