قالب وردپرس درنا توس
خانه / اخبار مهم / تأیید فرآیند چهارمین دوره انتخابات شوراهای استانی سازمان نظام دامپزشکی + نامه

تأیید فرآیند چهارمین دوره انتخابات شوراهای استانی سازمان نظام دامپزشکی + نامه

سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا، در چهل و ششمین نشست شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی مورخ سوم دی‌ماه ۹۷ فرآیند چهارمین دوره انتخابات شوراهای استانی این سازمان پس از نقد و بررسی مورد تأیید قرار داد.

به گزارش  فاخته نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا، در چهل و ششمین نشست شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی مورخ سوم دی‌ماه ۹۷ فرآیند چهارمین دوره انتخابات شوراهای استانی این سازمان پس از نقد و بررسی مورد تأیید قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در این نشست با پیشنهاد هیأت عالی نظارت بر چهارمین دوره انتخابات شوراهای استانی، اعتبارنامه اعضای منتخب اصلی و نیز اعضای علی‌البدل تصویب و احکام مربوطه توسط رئیس سازمان نظام دامپزشکی صادر شد.

اعضای جدید شورای استان می‌بایست ظرف مدت یک هفته نسبت به تشکیل جلسه و انتخابت هیأت رئیسه اقدام و صورتجلسه مربوطه را به سازمان مرکزی ارسال نمایند تا وفق ماده ۸ آئین نامه تشکیلات حدود و وظایف اختیارات شوراهای استانی سازمان نظام دامپزشکی، انتخاب رئیس نظام دامپزشکی استان صورت گرفته و احکام رئیس، نایب رئیس، دبیر و مسئول مالی صادر شده و بدین ترتیب شورای جدید نظام دامپزشکی استان رسما شروع به کار نماید.

 

 

مطلب پیشنهادی

رئیس سازمان دامپزشکی کشور: در زنجیره تولید، تولید دام روستایی تبدیل به دامداری صنعتی می‌شود/ برنامه ملی کنترل بیماری نیوکاسل برای اولین بار در کشور

رئیس سازمان دامپزشکی کشور از برنامه ملی کنترل بیماری نیوکاسل برای اولین بار در کشور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *