قالب وردپرس درنا توس
خانه / آموزش و پژوهش / جوابیه دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج به نامه یکی از کاربران فاخته نیوز

جوابیه دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج به نامه یکی از کاربران فاخته نیوز

در پی درج مطلبی تحت عنوان نامه وارده؛ گلایه از عدم همکاری دانشکده دامپزشکی در برگزاری دوره آموزشی در پایگاه خبری تحلیلی فاخته نیوز، دانشکده دامپزشکی واحد سنندج جوابیه ای به شرح زیر صادر کرد:

 

مدیر محترم پایگاه خبری فاخته نیوز با سلام و تشکر از زحمات شما عزیزان احتراما در پاسخ به متن گلایه وارده تحت عنوان عدم همکاری دانشکده دامپزشکی در برگزاری کارگاه آموزشی موارد زیر را به استحضار می رساند:

۱-شخص یا شرکت مذکور و نظام دامپزشکی استان بدون هماهنگی و اخذ مجوز و هماهنگی های لازم و یا تشکیل جلسه با مسئولین دانشکده و دانشگاه از ماه های قبل اقدام به چاپ، تکثیر و نشر پوستر تبلیغاتی خود و سوء استفاده از عنوان دانشکده دامپزشکی نموده است و در کانال ها و شبکه های مجازی اقدام به نشر آن نموده است که پس از مطلع شدن از موضوع به اطلاع ایشان رسانده شد که دانشکده شرایط برگزاری این کارگاه را ندارد و نسبت به اصلاح و تغییر محل بخش عملی اقدام نمایند. مستندات آن موجود است.

۲-دانشکده دامپزشکی دارای گروه تخصصی علوم درمانگاهی با داشتن ۲۱عضو هییت علمی تمام وقت با مدرک دکترای تخصصی و درجه علمی دانشیار و استادیار است و هرگونه برگزاری کارگاه از خارج از دانشکده و استاد خارج از عضویت هییت علمی می بایستی به تایید گروه علوم درمانگاهی رسیده شود، که دراین خصوص نیز هیچگونه هماهنگی قبلی صورت نگرفته بود.

۳-باتوجه به اینکه کارگاه های مشابهی در سال های گذشته باهمین عناوین و سرفصلی که نه تنها در یک کارگاه بلکه نیاز به یک ترم تحصیلی دارد به اسم دانشکده دامپزشکی ولی به سود اشخاصی دیگر با استفاده از رانت و ارتباطات و بدون کارایی و بازدهی و با همکاری دانشکده دامپزشکی برگزار شده و تاوان آن هم ازبین رفتن یک راس مادیان نژادعرب آموزشی دانشکده بوده است چیزی عاید دانشکده و دانشگاه نشده است.

۴-ازآنجایی که نامبرده درمتن نامه عنوان نموده همکاری هییت سوارکاری و یکی از بهترین باشگاههای سوارکاری را داشته است چه اسرار ولزومی دربرگزاری آن دردانشکده دامپزشکی داشته است؟؟

۵-لازم به ذکر است از نظرقانونی دریافت مبلغ۳۰۰هزار تومان از هر دانشجو جهت برگزاری یک کارگاه در محیط آموزشی نوعی سواستفاده تلقی میگردد و پیگرد قانونی دارد.

۶-شخص یا شرکت گلایه مند در سالهای گذشته نه تنها هیچگونه پرداخت وجهی به دانشگاه داشته است بلکه موجب ضرر و زیانهایی نیز گردیده است.

۷-از آنجاییکه روز ۱۶ آذر مصادف با روز دانشجو و تعطیلی جمعه بوده و کارگاه بصورت مختلط برگزار می شده است برگزاری کارگاه نیاز به اخذ مجوز شورای فرهنگی دانشگاه نیز داشته است و تنها قرار داد ذکر شده در متن ملاک نبوده است.

۸-ضمن تشکرمجدد ازمدیران محترم پایگاه خبری فاخته نیوز خواهشمند است قبل از انتشار موضوعاتی اینچنین تحقیقات کامل و جامع تری صورت پذیرد. هرچند دانشگاه پیگیری موضوع فوق را از طریق مراجع حقوقی وقضایی حق خود میداند .

 

توضیح فاخته نیوز- ضمن قدردانی از اقدام سریع دانشکده دامپزشکی واحد سنندج در ارایه پاسخ، در خصوص بند هشتم به اطلاع می رسد انتشار نامه مورد بحث، بدون سند و مدرک صورت نپذیرفته و تمامی اسناد و مدارک از سوی نگارنده نامه در اختیار این پایگاه خبری قرار گرفته است.

مطلب پیشنهادی

قابلیت نگهداری واکسن قانقاریای موسسه رازی به دو سال ارتقا یافت

محققان موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با بررسی امکان افزایش پایداری و ماندگاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *