قالب وردپرس درنا توس
خانه / آموزش و پژوهش / نامه وارده؛ گلایه از عدم همکاری دانشکده دامپزشکی در برگزاری دوره آموزشی

نامه وارده؛ گلایه از عدم همکاری دانشکده دامپزشکی در برگزاری دوره آموزشی

فاخته نیوز– روز گذشته یکی از کاربران فاخته نیوز با ارسال پیام زیر به این پایگاه خبری خواستار انتشار موضوع شد.

در این نامه آمده است:

با هماهنگی قبلی با سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی و همکاری نظام دامپزشکی استان کردستان کارگاه دو روزه ای بصورت عملی و تئوری در سطح کشوری با تدریس یکی از متخصصین و مدرسین نظام دامپزشکی (دارای تحقیقات مشترک و با اهمیت در مورد اسب با دانشگاه ارژانتین ) در مورخ ۱۵و۱۶آذر ماه با حضور فراگیرانی از شهرستانهای شیراز ، اهواز ، یاسوج، اصفهان ، تهران ، ارومیه و تبریز وسایر استانها در شهر سنندج برگزار گردید.
کارگاه مذکور به صورت دو روزه برگزار گردیده که روز اول آن به صورت تئوری و در محل سالن همایش های آموزش فنی و حرفه که یکی از بهترین سالنهای استان بوده برگزار گردید و روز دوم کارگاه که به شکل عملی بوده طبق قرار داد قبلی ( به پیوست می باشد ) قرار بود در دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد برگزاری گردد . اما متاسفانه روز سه شنبه سیزده اذر ساعت شش و نیم غروب اقای ….. معاون اداری مالی دانشگاه آزاد مخالفت اجرای کارگاه توسط آقای دکتر ……رئیس دانشکده دامپزشکی را به اینجانب اطلاع دادند. روز چهاردهم آذر ماه از ساعت هشت صبح در دانشگاه حضور داشته تا اینکه ساعت ۱۳ اجازه دیدن رئیس دانشگاه آزاد جناب آقای …..و معاونین ایشان را به اینجانب دادند و پس از انجام مذاکرات اعلام کردند ان شاء الله مشکل را حل نموده و نتیجه را به اینجانب اعلام می نمایند . اما نه تنها قبل از برگزاری کارگاه بلکه تا کنون نیز هیچگونه پاسخی به اینجانب داده نشده است.
علاوه بر عدم همکاری، ریاست محترم دانشکده در فضای مجازی نیز اعلام نموده بود که شرکت مذکور مجوز نداشته ( کپی پیوست می باشد ) و حتی از نصب پوسترهای تبلیغاتی که دارای مجوز رسمی روابط عمومی دانشگاه بود نیز جلوگیری نمودند لذا اینجانب مجبور گردیده که به خاطر حفظ آبروی استان با هیئت محترم سوارکاری رایزنی نموده و خوشبختانه با همکاری هیئت مذکور یکی از بهترین باشگاههای سوار کاری را برای انجام کارگاه عملی در اختیار اینجانب قرار دادند که لازم است از مسئولین محترم باشگاه شاسوار و هیئت محترم سوار کاری تشکر ویژه داشته باشم و خوشبختانه با انجام نظر سنجی مشخص گردید میزان رضایتمندی از کارگاه مذکور عالی بوده است.
حال سوال این است با وجود اینکه کارگاه مذکور می توانست نه تنها برای دانشگاه آزاد بلکه برای استان پیشینه و سابقه خوبی ایجاد نماید چرا آقای دکتر….. ریاست محترم دانشکده علی الرغم داشتن قرارداد و موافقت دانشگاه با برگزاری آن ( دقیقاً دو روز قبل از برگزاری ) اعلام مخالفت می نمایند و چرا با اعلام غیر مجاز بودن کارگاه در فضای مجازی نیز از شرکت دانشجویان که می توانست تجربه خوبی برای آنها باشد جلوگیری نمود.

به گزارش فاخته نیوز، تمامی اسناد و مدارک ارسالی از سوی کاربر محترم مبنی بر تایید نامه فوق در آرشیو فاخته موجود و در صورت نیاز قابل ارایه می باشد.
پایگاه خبری تحلیلی فاخته نیوز آماده انتشار جوابیه دانشگاه آزاد و دانشکده دامپزشکی سنندج می باشد.

مطلب پیشنهادی

مدیر کل تازه نفس سمنان در گفتگو با فاخته: پیشنهاد داده ایم که در بحث جابجایی مسئولان فنی،‌ اختیار به دست مجموعه دولت باشد تا کارفرما بنا به علایق شخصی نتواند مسئول فنی را تغییر دهد

فاخته– حمیدرضا حسینی در گفت‌وگو با پایگاه خبری فاخته، اظهار کرد: بنده متولد سال ۵۶ …

۳ دیدگاه

 1. سلام .سوال :دلیل برگزاری این کارگاه در دانشکده دامپزشکی با وجود داشتن بهترین باشگاه سوارکاری که در اختیار داشته اند و همچنین حمایت هییت سوارکاری که در نامه عنوان نموده اند چه بوده است؟؟؟ دریافت مبلغ ۳۰۰ هزار تومان از هر دانشجو برای برگزارکنندگان چه سودی و برای دانشکده و دانشجو چه سودی داشته است؟؟؟آبروی استان برگزاری کارگاههای رایگان و کمک به آموزش است نه به منفعت جیب شخص یا اشخاص.

 2. اقای فاتحی پور کاندید انتخابات نظام دامپزشکی بودند.هدف از برگزاری این کلاس کار تبلیغاتی توسط ایشان به نفع خود بوده.
  سوال اساسی که مطرح است این است که دلیل برگزاری این کلاس قبل از انتخابات نظام دامپزشکی چه بوده؟!!!
  مسائل دیگری نیز مطرح است که جنبه اخلاقی دارد

  • همکار بخش دولتی

   به راستی باید پرسید چرا این کلاس در ان شرایط جوی و دقیقا قبل از انتخابات برگزار شد؟
   حتی به بعضی از مدیران و اساتید وعده داده شد که اگر شما در این کلاس حضور پیدا کنید یا هرکس را معرفی نمایید به صورت رایگان میتوانند در کلاس حضور داشته باشند؟
   اساسی ترین مشکل این کلاس برگزار شدن ان دقیقا قبل از برگزاری انتخابات در استان بود که بحمدالله برگزار کنندگان نتایج خوبی هم نگرفتند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *