قالب وردپرس درنا توس
خانه / اخبار مهم / پیام رئیس سازمان دامپزشکی کشور به مناسبت برگزاری چهارمین دوره اننخابات نظام دامپزشکی

پیام رئیس سازمان دامپزشکی کشور به مناسبت برگزاری چهارمین دوره اننخابات نظام دامپزشکی

فاخته نیوز– خانواده محترم و بزرگ دامپزشکی؛ دامپزشکی کشور در دوران سراسر افتخار خود از بدو تشکیل تاکنون روزهای پرافتخاری را پشت سر نهاده است که هر یک به تنهایی مایه مباهات ، غرور و سربلندی است.

حضور موثر و به یاد ماندنی دامپزشکی در عرصه های مختلف اجتماعی ، اقتصادی ، بهداشتی و … ، طی چند دهه اخیر هیچگاه از حافظه تاریخی کشور پاک نخواهد شد و همواره چون سندی گرانقدر بر اهمیت جایگاه این حرفه شریف صحه خواهد گذاشت. پیشگیری ، کنترل و ریشه کنی بیماریها نه تنها به تثبیت و استمرار تحرک و پویایی یکی از مهمترین صنایع تولیدی کشور کمک نموده است که در منزلتی فراتر از آن سبب ارتقای بهداشت عمومی در کشور گردیده و امنیت و ایمنی غذایی را بصورت توآمان به همراه داشته است.

بی شک توفیقات مستمر و موفقیت های کسب شده در این مسیر دشوار و پرفراز و نشیب حاصل همکاری و تعامل سازنده بین همکاران بخش دولتی و غیر دولتی بوده است که هر یک از آنها با پذیرش بخشی از مسئولیت ها با تکیه بر علم و دانایی و تجربه و بهره مندی از پتانسیل های موجود به اعتلای بیش از پیش حرفه دامپزشکی کمک نموده اند. سازمان نظام دامپزشکی کشور در سال ۱۳۷۶ در راستای هم افزایی بخش های مرتبط با حرفه دامپزشکی تشکیل و ثمره تعامل آن با سازمان دامپزشکی کشور نظم و انضباط ، رونق اقتصادی و ارتقای بهره وری در صنعت دامپروری ، اشتغال پایدار دانش آموختگان دامپزشکی و  نیز کاهش چشمگیر بیماریهای دامی و افزایش کمیت و کیفیت و تضمین سلامت فرآورده های خام دامی بوده است.

تجلی واقعی و مصداق عینی این قرابت و هم افزآیی در روز بیست و سوم آذرماه سال ۱۳۹۷ در انتخابات شورای نظام دامپزشکی استان های سراسر کشور هویدا گشت که تمامی افراد دخیل در آن اعم از کاندیداها و یا انتخاب کنندگان با درک صحیح از شرایط حساس حرفه خویش با شرکت مسئولانه و متعهدانه در انتخابات روزی به یاد ماندنی برای حرفه دامپزشکی کشور را رقم زدند. اینجانب به نوبه خود ضمن تبریک به منتخبین چهارمین دوره شورای نظام دامپزشکی استان ها از تمامی مجریان انتخابات ، کاندیداهای محترم و تمامی همکاران ارجمندم در جای جای ایران عزیز که در خلق این حماسه شغلی و صنفی ، حضوری فراموش نشدنی و کم نظیر داشتند ، صمیمانه تشکر می نمایم.

اینک تمامی ما در اقصی نقاط کشور دست در دست یکدیگر با هدف خدمت رسانی به فعالین صنعت پرورش دام کشور ، تلاشی نو را آغاز خواهیم نمود که قطعاً نتیجه آن رضایت خلق و خشنودی خداوند متعال خواهد بود. برای تمامی همکاران محترم عزت و سربلندی و عاقبت بخیری از درگاه قادر متعال آرزومندم.

دکتر علیرضا رفیعی پور- رییس سازمان دامپزشکی کشور

منبع: روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور

مطلب پیشنهادی

وقتی رسانه ملی ، مسخرگی را جایگزین طنز می کند؛ توهین به دامپزشکان این بار در شبکه یک!

یا ایهَا الَّذینَ امَنُوا لا یسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ…؛ «ای کسانی که ایمان آورده اید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *