قالب وردپرس درنا توس
خانه / اخبار مهم / یادداشت؛ به بهانه یکسالگی فاخته!

یادداشت؛ به بهانه یکسالگی فاخته!

یک سال از پرواز فاخته گذشت!

فاخته نیوز- یک سال قبل در ۱۴ آذر ۱۳۹۶ در سالروز میلاد فرخنده پیامبر رحمت صلی الله علیه و آله و امام جعفر صادق علیه السلام، فاخته در آسمان رسانه های تخصصی ایران زمین پرواز خود را آغاز کرد.
و امروز با گذشت یک سال از این واقعه، افتخاری بزرگ برای ما به ارمغان نشست و آن نیز همراهی خوانندگان فهیم و کاربران عزیز این رسانه بود.
طی این یک سال وقایع تلخ و شیرین حوزه دامپزشکی ایران و جهان را منتشر کردیم؛ از خوشی ها نوشتیم و ناخوشی ها؛ از ناملایمات گفتیم و کاستی ها و توانمندی ها و در همه این ها دلخوش به حضور و همراهی ارزنده شما بودیم.
آری، فاخته در آسمان رسانه های ایران پرواز خود را به یک سالگی نشسته و در این مسیر همان گونه که وعده کردیم در ابتدا جز بر مدار حق و عدالت قلم نزدیم و همواره پی گیر مطالبات به حق مخاطبان خود در اقصی نقاط کشور بودیم.
روزی که این پرواز را شروع کردیم قول دادیم تا همواره ابتکار و نوآوری را چاشنی کار حرفه ای خبرنگاری در حوزه دامپزشکی کنیم و به زعم خود با راه اندازی بخش های مختلفی نظیر؛ پیشنهاد سردبیر، تالار گفتگو، عکس و مکث، شهروند خبرنگار و … سعی در عمل به این وعده داشتیم و امروز هم در جهت پاسخگویی بیشتر و بی نیازی از شبکه های اجتماعی با توجه به تهدیداتی نظیر فیلترینگ و… گروه فنی فاخته نیوز، اولین اپلیکیشن خبری دامپزشکی کشور وابسته به این پایگاه خبری را به پیش گاه شما گرامیان تقدیم می کند.

امروز و در یک سالگی فاخته نیوز عهد و میثاق با مخاطبان فهیم خود را مبنی بر قلم زدن در مسیر حق و عدالت را تجدید می کنیم و برای تمامی فرهیختگان حوزه دامپزشکی ایران زمین آرزوی بهترین ها را داریم.

 

مدیر مسئول

 
 
 

مطلب پیشنهادی

إِنَّا أَنْزَلْناهُ فِی لَیْلَهِ الْقَدْرِ *** وَ ما أَدْراکَ ما لَیْلَهُ الْقَدْرِ

حق الناس تنها چیزی است که در قیامت با شفاعت هم حل نمیشود  

یک دیدگاه

  1. پویا علی محمد زاده

    یک سالگی فاخته نیوز را به مدیر مسئول محترم فاخته نیوز و تیم رسانه ای ان تبریک عرض میکنم
    ان شاء الله که موفق و موید باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *