قالب وردپرس درنا توس
خانه / رویدادهای دامپزشکی / استان ها / مدیرکل امور شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد: چطور شهرداران در استخدام نیروهای سفارشی از درآمد نمی‌گویند اما برای ساماندهی کشتارگاه‌ها بهانه بی‌پولی می‌آورند؟

مدیرکل امور شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد: چطور شهرداران در استخدام نیروهای سفارشی از درآمد نمی‌گویند اما برای ساماندهی کشتارگاه‌ها بهانه بی‌پولی می‌آورند؟

مدیرکل امور شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از بی‌توجهی برخی شهرداران به ساماندهی کشتارگاه‌ها، گفت: چطور است که شما وقتی این همه نیروی مازاد و سفارشی جذب می‌کنید به فکر درآمد خود نیستنید اما وقتی حرف از تکمیل و تجهیز کشتارگاه‌ها است از نبود اعتبار و درآمد می‌گویید؟ او همچنین به برخی اعضای شوراهای اسلامی گفت که شما که در جزئی‌ترین مسائل شهرداری‌ها دخالت می‌کنید، آیا کشتارگاه برای مردم مهم نیست؟ کاظمی همچنین توصیه معناداری به مدیرکل دامپزشکی داشت.

به گزارش فاخته نیوز به نقل از  ریواس جنوب از یاسوج، در حالی که برخی شهرداران در استان کهگیلویه و بویراحمد از ساماندهی کشتارگاه‌های تحت نظر خود سرباز زدند و از نبود اعتبار حرف زدند، حسین کاظمی در همین زمینه گفته است چطور است که شهرداران پارک و جدول می‌سازند اما تمایلی به تکمیل کشتارگاه که نیاز اصلی مردم است و به سلامت آنان گره خورده است، ندارند؟

مدیرکل امور شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد با طرح این سؤال که کشتارگاه در اولویت مردم است یا پارک گفت: شهرداران حساب کار خود را داشته باشند و بدانند که ساماندهی کشتارگاه در اولویت کاری دفتر شهری است چرا که اگر پارک و جدول برای مردم است، کشتارگاه هم برای مردم است.

وی افزود: آدم از وضعیت فعلی کشتارگاه‌های این استان خجالت می‌کشد، ما در کمیته تخصیص با حمایت معاونت عمرانی، اعتبارات لازم را اختصاص می‌دهیم اما این‌ها هیچ‌کدام نافی مسئولیت خود شهرداران نیست و باید کار را جدی بگیرند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش توضیح داد: چطور وقتی شهرداران این همه نیروی مازاد و سفارشی می‌گیرند به فکر درآمد شهرداری نیستند اما وقتی بحث کشتارگاه مطرح می‌شود، از صرفه اقتصادی و کمبود اعتبارات حرف می‌زنند؟

مدیرکل دفتر شهری کهگیلویه و بویراحمد افزود: فکر نکنید ما خبر نداریم که در شهرداری‌ها چه می‌گذرد لذا باید هر جور شده است، کشتارگاه‌ها سامان بگیرند و مردم در زمینه بهداشت و تأمین گوشت دغدغه‌ای نداشته باشند.

کاظمی همچنین با انتقاد از رویه برخی اعضای شوراهای اسلامی در این استان تأکید کرد: چگونه است که شما در جزئی‌ترین مسائل شهرداران دخالت می‌کنید اما موضوع مهمی مانند کشتارگاه‌ها برایتان اهمیتی ندارد که ورود کنید؟

او همچنین خطاب به مدیرکل دامپزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: آقای بهمنش شما به تجربه ما در جمع‌آوری وانت‌بارهای میوه‌فروش به کمک پلیس و شهرداری یاسوج توجه کنید، اگر منتظر می‌ماندیم و شخصا وارد نمی‌شدیم، هیچ‌گاه این کار بزرگ انجام نمی‌شد لذا شما هم منتظر کسی نمانید.

کاظمی یادآور شد: آقای بهمنش باید خودش، کارش را انجام دهد و برای برخورد با کشتارهای غیرمجاز منتظر دیگران نماند.

موضوعی که بهمنش در پاسخ آن گفت ما همیشه پای کار بودیم و در مقابله با تهدید سلامت مردم و کشتارهای غیربهداشتی، کتک‌ها خوردیم.

عزیز فیلی، معاون عمرانی استاندار به شوخی خطاب به مدیرکل دامپزشکی گفت: آقای کاظمی در جمع‌آوری وانت‌بارهای میوه‌فروش از سطح شهر، کتک خورد شما هم در جمع‌آوری کشتارهای غیرمجاز کتک بخورید.

مطلب پیشنهادی

آنفلوآنزای پرندگان تاکنون باعث ایجاد بیماری انسانی نشده است

رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت اعلام کرد: نوع آنفلوآنزای اخیر پرندگان که مواردی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *