قالب وردپرس درنا توس
خانه / پیک سلامتی / رئیس اداره دامپزشکی بهارستان: راز کباب‌های دو هزاری در بهارستان مشخص گردید/ شهروندان تنها به دلیل قیمت پایین از هر مکانی خرید نکنند

رئیس اداره دامپزشکی بهارستان: راز کباب‌های دو هزاری در بهارستان مشخص گردید/ شهروندان تنها به دلیل قیمت پایین از هر مکانی خرید نکنند

رئیس اداره دامپزشکی بهارستان گفت: پس از انجام بررسی‌های لازم در آزمایشگاه در نهایت راز کباب‌های ارزان قیمت رستوران.های متخلف مشخص شد.

به گزارش فاخته نیوز به نقل از پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سلوکانه رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بهارستان در رابطه فروش کباب با قیمت‌های بسیار پایین در بهارستان، عنوان داشت: پس از انجام بررسی‌های لازم سرانجام راز فروش کباب‌های ارزان قیمت در دو رستوان این شهرستان مشخص گردید.

وی باتاکید بر اینکه شهروندان بهارستانی نباید به غذای ارزان برخی رستوران‌ها اعتماد نمایند، تصریح کرد: برخی از افراد نظیر متصدیان دو رستوران پلمپ شده در سطح شهرستان با حربه‌هایی نظیر کباب درزان قیمت به جلب مشتری می پردازند.

سلوکانه در ادامه باتشریح جزئیات دلیل قیمت پایین این کباب‌ها، اظهار داشت: در بازدید بازرسان بهداشتی اداره دامپزشکی شهرستان بهارستان و نمونه برداری از مواد کبابی آماده و ارسال به آزمایشگاه مشخص گردید از ضایعات مرغ با بار میکروبی بسیار بالا در تهیه این کباب‌ها استفاده می شود.

وی همچنین به وجود میکروب‌های خطرناک گوارشی به دلیل عدم رعایت مسائل بهداشتی در تهیه این کباب‌ها اشاره کرد و گفت: شهروندان بهارستان می بایست توجه داشته باشند که هیچ ارزانی بدون علت نمی باشد و نباید بدون حصول اطمینان از سلامت مواد غذایی ارزان قیمت از آن‌ها استفاده نمایند، چراکه این امر می تواند به سلامت اعضای خانواده‌های بهارستانی آسیب‌های جدی بزند.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به لزوم برخورد با افراد متخلفی که برای منافع شخصی سلامت جامعه را به خطر می اندازند، خاطرنشان کرد: پرونده این دو واحد متخلف به مراجع قضایی ذیصلاح ارجاع گردید و  دستور پلمپ اخذ و با همکاری ماموران اداره اماکن شهرستان این دو رستوران پلمپ شدند و همچنین مقدار ۷۵ کیلوگرم مواد کبابی فاسد کشف و معدوم گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *