قالب وردپرس درنا توس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / اخبار مهم / دادخواهی مسئول فنی بهداشتی؛اخراج شدم و هنوز بلاتکلیفم!

دادخواهی مسئول فنی بهداشتی؛اخراج شدم و هنوز بلاتکلیفم!

جملات زیر متنی است که توسط یکی از دامپزشکان مسئول فنی برای پایگاه خبری تحلیلی فاخته نیوز ارسال شده است. این متن را بدون کم و کاست منتشر می کنیم. در ضمن تمامی اسناد ارسالی نیز در آرشیو فاخته نیوز موجود می باشد. این پایگاه خبری آماده درج جوابیه و یا پاسخ های در نظرگرفته شده از سوی سازمان ها و نهادهای ذیربط می باشد. هدف از انعکاس این نامه قطعا زیر سئوال بردن خدمات مدیران و فعالان اقتصادی نیست بلکه به دنبال آن هستیم تا ضمن احترام به مخاطبان و خوانندگان فهیم خود، به راهکار مناسبی برای رفع چنین مشکلات و معضلاتی دست پیدا کنیم.

با عرض سلام و ادب و احترام خدمت شما
بنده در تاریخ ۴ اسفند ماه ۹۴ در یک واحد مرغ مادر در استان کردستان در کارخانه جوجه کشی مشغول به کار شدم.
در تاریخ ۹۵/۶/۱ قراردادم به صورت رسمی در نظام دامپزشکی استان به عنوان مسئول فنی و بهداشتی به ثبت رسید.در فروردین ۹۶ قراردادم مجددا تمدید شد.
قبل از بنده یکی از همکاران محترم را مجبور به امضای تمامی برگه های بهداشتی جوجه ها(بدونه مجوز میکردند) البته قوانین ظاهرا قبلا سختگیرانه نبود.در زمان مسئولیت بنده چند بار شبکه دامپزشکی شهرستان سنندج اخطار دادند که جوجه بدونه مجوز تحت هیچ شرایطی نباید به فروش برسد و کارت بهداشتی دریافت نماید.تا این که یک بار به علت حجم کاری زیاد بنده اتفاقی افتاد و باعث شد که بنده یک اشتباه مرتکب شوم.روز بعد که اخطاریه شدیدالحن اداره کل دامپزشکی را دیدم و خواستم به اداره بروم که اصل ماجرا را به مدیر کل و معاون فنی و سایرهمکاران توضیح دهم مدیرعامل مانع شدند و خود حضورا به اداره رفتند و ماجرای غیر واقعی را بیان کرده بودند.اخلاق بنده نیز طوری است که هیچ گاه نمیتوانم دروغ بگویم و همیشه در کارم صداقت دارم و حتی اگر موردی به ضررم باشد نیز حقیقت را میگویم.
بعد از انکه خبردار شدم مدیر عامل از اداره برگشته به اداره رفتم و توضیحات کامل را به مسئولین ارائه دادم و اشتباه را پذیرفتم.
چند روز بعد نامه ای از اداره رسید که تذکر داده بودند که در صورت تکرار فروش جوجه بدون مجوز به مراجع قضایی معرفی خواهید شد و مدیرعامل شرکت نیز زیر ان را پاراف کرده بود که این کار تکرار نشود.
در جلساتی که با مدیرعامل و شرکت داشتم قرار شد دیگر جوجه بدون مجوز فروخته نشود و هماهنگی های کامل با مدیر فروش نیز صورت گرفت تا سعی انها بیشتر بر فروش جوجه به مرغداری های دارای مجوز جوجه ریزی باشد.
مدتی تقریبا خوب پیش رفت اما متاسفانه یک روز کارفرما به بنده اجبار کرد که باید برای ۲۵۰۰ قطعه جوجه که مجوز جوجه ریزی ندارد کارت بهداشتی صادر کنی. مرغدار به مدیر فروش گفته اگر کارت بهداشتی نداشته باشد ان را نمی خرم و بنده هم چند بار به مدیرعامل یاداوری کردم که این کار اشتباه است و خلاف قانون و چند بار به خاطر ان تذکر خورده ایم.
اما متاسفانه ایشان پافشاری کردند و بنده قبول نکردم جالب است بدانید با مدیر عامل شرکت باهم فامیل هم هستیم.ایشان گفتند که شما اخراج هستید.بعد از ان مستقیما با مدیر کل تماس گرفتم و ماجرا را برایش تعریف کردم.گفتند فردای ان روز به حضورشان شرفیاب شوم.
البته چند هفته قبل اخراجم پیش مدیرکل رفتم و ماجرا را برایش شرح دادم.به من گفت که قانونی جلو برو تا اخر پشتت هستم.
البته مشکل پرداخت حقوق هم داشتم که ان را نیز به مدیر کل گفتم.با صحبت هایی که با مدیرعامل شد قرار شد که تعرفه بنده طبق قرارداد پرداخت شود که بعد از گذشت چند ماه هم پرداخت نشد.
در تاریخ ۹۶/۶/۴ از شرکت اخراج شدم
مدیرعامل را به اداره جهت سازش دعوت کردند.کار به جایی رسید که مدیر عامل گفت اگر ایشان برگردد شرکت را تعطیل میکنم(ان هم شرکتی که ۴ نفر سهامدار و هرکدان یک چهارم دارند).
بعد از ان قضیه من گفتم که به شرکت بر میگردم.اما چند روز بعد مدیر کل با من تماس گرفت و جلسه ای باهم داشتیم و ایشان پیشنهاد کرد که به واحد دیگری بروم و به انجا برنگردم که ان کار هم سر نگرفت.
هیئت مدیره شرکت چندین بار به مدیرکل استان در حمایت از بنده نامه نوشتند و از مدیر کل خواستند که بنده به سر کار بازگردم چون مدیر عامل با لجبازی بنده را اخراج کرد. اما متاسفانه مدیر کل جواب هیچ کدام از نامه ها را نداد.
بیش از سه بار درخواست ملاقات دادم که ملاقات های بنده را رد میکردند.
حتی یک بار گفتم تا حق و حقوق من را نداده و تصفیه نکرده اجازه عقد قرارداد با مسئول فنی دیگر به او ندهید که مدیر کل گفت این مسائل به ما ربطی ندارد و از طریق نظام دامپزشکی و انجمن صنفی پیگیری کند.
بنده یک وکیل گرفتم و شکایتم را از طریق اداره کار پیگیری کردم.و چون تا۹۷/۷/۱۹ با شرکت قرارداد داشتم درخواست بازگشت به کار و پرداخت حقوق و حق السعی و بیمه و…کردم.
در جلسات اول مدیرعامل در اداره کار حاضر نشد.در جلسه بعد پس از استماع صحبت های طرفین هیئت تشخیص رای به پرداخت بیست میلیون و نهصد هزار تومان به بنده و بازگشت به کار داد که کارفرما یک نامه پر از اکاذیب فقط جهت انکه بنده به شرکت بازنگردم را در اعتراض به رای هیئت تشخیص داد جلسه هیئت تشخیص ۹۷/۱/۱۹ برگزار شد و وکیل کارفرما مواردی را مطرح نمود که بنده هم با یند و مدرک دفاعیات خود را مطرح نمودم.
بعد از گذشت ۷ ماه هنوز بنده بلاتکلیفم و کسی نپرسیده که اقای دکتر حالت چطور است؟دریغ از حتی یک تشکر روی برگ A4که دستور غیرقانونی کارفرما را اجرا نکردم.
اما حال نسبت به مدیر کل انتقاد دارم که چرا باوجود اینکه این همه در جریان مساله بودند و می دانستد کارفرمای بنده چگونه مرا اخراج کرده با ایشان روابط صمیمی و حسنه دارند؟روابط صمیمی به خاطر تعریف و تمجید مقابل رییس سازمان زمانی که رییس سازمان به استان کردستان امدند؟روابط برای گرفتن لوح تقدیری که خود همین کارفرمای بنده در یک جلسه ای پیشنهاد ان را به استاندار محترم استان دادند؟این خودشیرینی ها توسط کارفرمای بنده چه دلایلی دارد؟

حتی یک بار سیصد هزار دز واکسن به مبلغ ده تا یازده میلیون تومان در کارخانه به دلیل سهل انگاری کارگرهای شیفت شب خراب شد و وقتی صبح به کارخانه رسیدم و متوجه شدم فورا صورت جلسه ان را نوشتم مدیرعامل تایید کرد و افراد خاطی توبیخ شدند.و مدیرعامل ازبنده تشکر زیادی بابت عدم اجازه در مصرف واکسن ها و پی بردن به موضوع کرد.گزارش ان هم به اداره و شبکه ارسال شد.
بنده هرگزدر کارم کوتاهی نکردم همیشه قانونمند و منظم عمل کردم.حتی یک بار مدیر کل گفتند که گزارش های ماهیانه ات را می بینم که چقدر مرتب است.
در این مدت حتی یک‌نامه جهت حمایت از بنده و پیشرفت رونداداری پرونده بنده به اداره کار نداده و از مسئول فنی خود حمایت نکرده.
واقعا از دست مدیر کل استان دلخور هستم به جهت انکه همیشه ایشان را فردی جدی، حامی، قانون مند میدانستم. اما در این ماجرا کل دید بنده نسبت به ایشان عوض شد.

40 دیدگاه

 1. متاسفانه نظام دامپزشکی هیچ فعالیت درستی انجام نمیده و اصلا پیگیر کار مسئول فنی ها در هیچ مقطعی نیس نه فقط در این استان بلکه در همدان نیز اینجوری ما به مشکل های جدی برخورد کردیم .

 2. همکار اداره کل

  چرا اداره کل دامپزشکی شفاف سازی نمی کند خوب
  این سکوت چه مفهومی دارد؟
  شنیده شده مدیرکل دامپزشکی کردستان با حمایت برخی از همین کارفرما قصد دارد در انتخابات مجلس شرکت کند

 3. طبق آنچه مدیرکل روز گذشته در دیدار با همکاران گفته اند دلیل شکایت رسانه ای آقای دکتر محمدزاده به دلیل مقاومت مدیرکل در برابر برخی فشارها برای استخدام آقای دکتر محمدزاده است شخصی که سعی داشته از طریق انتصاب خود به برخی‌ افراد و نهادها در اداره کل دامپزشکی کردستان استخدام شود حتی به صورت قراردادی
  در خصوص آقای دکتر محمدزاده همین بس که وی سال گذشته چند ماهی به صورت شبانه روزی علیه نظام دامپزشکی استان کردستان فعالیت می کرد
  تمامی کامنت ها هم از طرف خودش و یا گوشی وابستگان درجه یکش نوشته شده
  و اما این که اگر آقای محمدزاده حق با اوست چرا در مراجع رسمی علیه مدیرکل شکایت نمی کند جای سوال است؟
  چرا به‌سازمان کل دامپزشکی جهت شکایت مراجعه نمی کند و حق‌ خود را مطالبه نمی کند؟

 4. دكترسعيد محمديان

  نه تعریف تمجید در این دنیای مجازی واقعیه نه تخریب و تکذیب. گفتن این قبیل حرفا اینجا چه ارزشی دارد درحالی که جز چند نفر معدود اصلا معلوم نیست چه کسانی کامنت میگذارن و حتی یک نفر میتونه چندین و چند کامنت غیر واقعی در مورد کسی بگذاره.مهم دنیای واقعی و در عمل است که هرکس عیار واقعیه خودش را نشان میده اونجا دیگه کسی نمی تواند منکر واقعیت بشه کسی را الکی زیر سوال ببرد تخریب کنه یا حتی تعریف و تمجید الکی بکند.دنیای مجازی مثل سرابه نباید خیلی به حرفاش دل بست و دل خوش شد اما دنیای واقعی همه چیز حقیقی و قابل لمسه.نهایت تا یک هفته بحث اینجا داغه و بعد مدت کوتاه فراموش می شود.متاسفانه فضای مجازی مثل تیغ دولبه است که هم میتونه کسی رو بالا ببره و هم پایین بیاره البته هیچ کدام این دو واقعی نیست و خیلی زودگذر است. برادر عزیز این روشی که انتخاب کردید نادرسته و دودش اول از همه به چشم خودتان میره. وقتی چند روز دیگه این چیزها از یاد همه رفت شما می مانید و سرخوردگی و یاس. برای همه ی ما بهتره به جای دل بستن به دنیای حبابی و توخالی مجازی به دنیای واقعی برگردیم. و در دنیای واقعی دنبال احقاق حقوقمان باشیم.این روش درستی برای گرفتن حق نیست مطمئن باشید.

 5. عزیزم با این اخلاقی که تو داری هیچ جا مسئول فنی قبولت نمیکنن ازمون استخدامی هم که قبول نشدی وضع بدتر شده خوب مجبور میشی همچین شویی راه بندازی
  چطور اون وقت که فکر میکردی ازمون قبول میشی بازار تعریف و تمجید از دکتر ورمقانی داغ بود چطور اون موقع خوب بود و حامی مسئولای فنی و دامپزشکای بخش خصوصی الان ….
  تو گروه مسئولان فنی که یادته چه چیزهایی می نوشتی هنوز هم نوشته هات هست و خیلی ها شاهدن نکنه می خوای زیرش بزنی
  هزارنفر و واسطه کردی که پارتی بشن برات برا قبولی ازمون
  اینا رو که قبول داری اقای پویا علیمحمد زاده فرزند علیمحمدزاده بزرگ!!!
  ولی خدا جای حق نشسته
  به نظر اونایی که ازت تعریف الکی میکنن البته معلومه کین و چرا این کارو می کنن این رفتار یه ادم منصف و دقیقه!!!!!
  تاااااااسففففف
  راستی یادته وقتی حرف ازمون استخدامی میشد چطور با اعتماد به نفس کاذب همیشگیت وبا خیال راحت میگفتی من که تو مصاحبه صد درصد قبولم
  خدااااایا تو چقدر بزرگی و عادل
  این روش مطرح شدن نیست بخدا با این کارات وضعت از اینی که هست بدتر میشه یکم فکر کن
  اگه حق با توه برو نظام و سازمان و اداره کار حقتو بگیر شلوغ بازی کار ادمای ضعیفه

 6. جناب آقای دکتر …. محمدزاده
  حق گرفتنی است.کارفرمای شما با جوسازی علیه شما ،وسپر قراردادن جناب دکتر ….. وجناب دکتر …. و قراردادن شما سه نفر در مقابل هم به مقاصد خود رسیده است .ایشان از سیاست تفرقه بیانداز و حکومت کن نهایت استفاده را برده است

 7. واقعا جای بسی تاسف است که مسئولان به خاطر حفظ جایگاه خود و ارتقاء خودشان و روابط با کارفرماهای قوی استانشان پشت مسئول فنی را خالی کنند.کانال قبلی مدیر کل که در تلگرام که غیر فعال است را دیدم. تعریف های کارفرما در رابطه با مدیرکل واقعا جای تاسف دارد از این لحاظ که مدیر کل چرا باید این فضا را فراهم کند تا تعدادی از او تعریف کنند و مدیر کل چرا باید تحسین و ….انها را در کانال اطلاع رسانی خود بگذارد؟مدیر کل های ما باید هوشیار تر عمل کنند
  قضیه ای که برای این همکارمان پیش امده در تمام کشور اتفاق می افتد.باید اذعان کرد که واقعا مسئولین فنی بسیار اسیب پذیر هستند و حمایت از انها بسیار ضعیف است.
  به نظر من اگر مدیر کل در اتاقش را به روی همکارش نمی بست حرف های این مسئول فنی رسانه ای نمی شد.کسانی که مسئولیت دارند و مدیر هستند باید روح و شخصیت بزرگتری داشته باشند.این مسئولیت دقیقا مانند حق الناس است.

 8. واقعا من نمیدونم کارفرمای شما چطور تحملت کرده حدا انسانی ….. و ….. هستی

 9. چرا الکی دروغ میگید که یک نفر مشکل دارد؟
  قبلا هم مشکل داشتیم و نتونستید هیچ کاری کنید
  با دکتر محمد زاده ۳ نفر مشکلمون در اداره کار در حال پیگیریه
  جهت پیگیری میتوانید به اداره کار استان مراجعه کنید تا بدانید اوضاع از چه قرار است
  قبل از دکتر محمد زاده یکی از همکاران کارشناس که خانم …..بودند که در مرکز جمع اوری شیر کار می کرد نیز اخراج شد و باز هم اداره هیچ کاری نکرد.
  به راستی چرا همه کسانی که دچار مشکل شده اند هیچ حمایتی از انها نشد؟ و به وکیل اقای دکتر محمدزاده ارجاع داده شدند؟
  اقای دکتر …. نوع برخورد جنابعالی در شان همکاران نیست.شما حتی نمیدانید چطور با یک خانم مودبانه صحبت کنید.متاسفانه تحت تاثیر و جو گرفته شدید.
  نوع برخورد غیر صحیح شما بر سر زبان بسیاری از همکاران هست.

  • اون خانم سر کارش برگشت و بعد از سه ماه واحد از پلمپ خارج شد…
   محض اطلاع
   هفته پیش صورتجلسه ای با حضور کارفرما و ۱۰ نفر از همکاران امضا شد.
   همکار خانم سر کارش بر می گرده و واحد هم از پلمپ خارج میشه…
   از خود اون خانم بپرسید…
   واحد رو بخاطر اون خانم سه ماه پلمپ کردیم چون کارفرما زیر بار قانون نمی رفت و مسئول فنی نمی گرفت ..ما هم زیر بار حرف زور نرفتیم و حرفمونو به کرسی نشوندیم.

 10. كاش يكي گوش بده و عمل كنه

  با سلام خدمت یکیایک شما
  از اینکه کارفرمایان همیشه زور میگن جای هیچ بحثی نیست البته نه همشون
  افرادی که صادق هستن، وجدانی کاری دارندو… همیشه در عذاب هستن و حق آنها ضایع میشه که آقای دکتر محمدزاده از این قائده مستثنی نیست.
  کاشکی یکی بیاد و درد ما مسئولین فنی رو گوش بده و بفهمه این جایگاهی رو که دارن بخاطر وجود ماهاست و مشکلات رو پیگیری کنه و به سرانجام برسونه نه با کلامت بازی کنه
  خلاصه درد و دل زیاده کاشکی هیچکی از بیکار شدن و اخراج نشدن نترسه و نشست ساعت ها حرف زد.

 11. متاسفانه شاهد تمجید و تعریف هایی از جانب کسانی هستیم که مستقیم و غیره مستقیم به صورت غیره قانونی از مدیر کل سازمان و کارفرما منفعتی بهشون رسیده، جناب آقای دکتر پویا علی محمدزاده شخصیت شناخته شده ایی هستند که در قانونمند بودن و دقیق بودن در تمامی اموری که در آن مسئولیتی بر عهده داشتند شکی نیست، دوستان گرامی که در این سیستم مریض از طرف کارفرما فارم مذکور و … به ناحق به منفعتی رسیدند؛ با مغلطه و سفسطه کردن از موضوع اصلی دور نشند و پیگیر اعاده حق مسئول فنی جوان و قانونمند و لایق این فارم باشند. با تشکر

 12. با سلام .
  به نظرم مشکل امروز دکتر علی محمد زاده نمود کوچکی از مشکلات جامعه است
  سوال من اینه که واقعامسئولین دامپزشکی از مشکلات اطلاع ندارن؟خبر ندارن که چه کسی اهل ساخت و پاخت هست و چه کسی نه؟نمیدونن قرارداد دکتر با مبلغ دریافتیش متفاوته و در اصل یک تعهد از مسئول فنی گرفته میشه که مبلغش خیلی کمتر از حق و حقوقشه؟به نظرم مسئول فنی روی لبه ی تیغ راه میره ،دکتر پویای عزیز در جامعه ما باید هم خدا را داشت و هم خرما،اشتباه شما این بوده که باید جوجه ها رو تایید میکردی و از طرفی سهمتو میگرفتی و با درصدی از سهمت بقیه رو هم راضی میکردی و نهایتا …… .هیچکس موقعیت و منفعت خودشو به خاطر دیگران خطر نمیندازه.
  شما هم به جای اعتراضهایی که به جایی نمیرسن دو راه حل داری :با همین روش جلو بری و هر روز با بقیه درگیر باشی و همیشه ترس از دست دادن کار و شغلت همراهت باشه
  راه حل دوم : بعضی از پستهای بالا رو بخونی ویاد بگیری با تملق و چاپلوسی و سرپوش گذاشتن روی اوضاع گند موجود و البته تعامل با بقیه(خدا و خرما رو با هم داشتن)اوضاع مالی رو به رشد با محبوبیت روز افزون و بالا رفتن مقام و منزلتت رو تجربه کنی
  با این اوضاع عالی بنده به شخصه راه حل اول رو توصیه نمیکنم
  باز هم انتخاب با خود شماست

 13. دامپزشك بخش خصوصي

  اقای دکتر محمدزاده همین شما نبودید که چند روز قبل شکواییه ای علیه انجمن صنفی به اداره کل ارسال کردید و مدعی شدید که از طرف جمعی از دامپزشکان بخش خصوصی وکالت داشتید و به جای ما امضا کردید!!؟؟
  البته ما وقتی از موضوع مطلع شدیم که اداره با ما تماس گرفت و تا درباره صحت ماجرا از ما سوال کنه در حالی که ما اصلا روحمون از موضوع امضا خبر دار نبود و این موضوع رو هم کتبا به اداره کل اعلام کردیم
  واقعا چیزی جز تاسف خوردن به حال شما نمیشه گفت
  این شلوغ بازی ها برای چی
  ما اگه شکایتی هم داشته باشیم اینکه قبل از در جریان قرار دادن ما ، از طرف ما امضا کنید کار غیر اخلاقی و دور از روابط دوستانه است
  من کاری به این دعواها و شکایت ها ندارم و دلیلی هم برای تعریف و تمجید نمی بینم ولی به جای کس دیگه ای امضا کنید اسمی جز سواستفاده نداره اقای دکتر خیلی خیلی محترم!

  • دامپزشک کردستان

   بنده در کنار اقای دکتر محمد زاده بودم.ایشون نامه رو خطاب به معاون فنی اداره در شکایت از رئیس انجمن صنفی نوشتنه بودند.که رییس انجمن در جلسه ای در مقابل همه علنا گفت که به بنده دستور داده اند که از کار شما حمایت نکنم.من نمی توانم جلوی کارفرماها بایستم.اینها دقیقا جملات رییس انجمن بود.که تعدادی از همکاران فورا واکنش تندی نسبت به این قضیه داشتند.
   دکتر محمد زاده امضای چند نفر را شخصا گرفت و به کلینیک انها مراجعه کرد.همکارانی که در شهرستان در دسترس نبودند باهاشون تماس گرفت و متن نامه رو کاملا خوند.که تایید کردند.حتی بعد ان هم نامه را برای تک تک افراد تلگرام کرد.
   بعد از ان خبردارشدیم رییس انجمن از دکتر محمدزاده خواسته شکایت خود را پس بگیرد.
   ضمنا تلفنی با هیچ کدام از ۷ نفرمان تماس نگرفتند.به گفته خود دکتر مدیر کل با یکی از همکاران ملاقات داشت که در ان ملاقات به یکی از همکاران گفته بود که فکر کرده منظور و مورد خطاب قسمتی از نامه ایشان است.یکی دیگر از همکاران نیز در اداره کل مورد بازخواست قرار گرفته بود که چرا به مدیر کل انتقاد کرده اید و انرا امضا کرده اید که ایشان نیز به گفته خود دکتر با دکتر محمد زاده تماس گرفته بود و اطلاع داده بود که در زیر نامه نوشته اند که خطاب نامه رییس انجمن بوده نه مدیر کل.که بعد از ان نیز مجددا دکتر با بنده و همکاران دیگر تماس گرفت و پرسید ایا همچین بحثی را با شما مطرح کرده اند؟خود دکتر پیگیر کار شد و قضیه را به رییس دفتر مدیر کل توضیح داد.
   دوست عزیزی که ناراحته از این قضیه کاملا مشخصه کیه.همونیه که به دکتر گفته بوده وقتی من اون حرفا رو زدم در حالت عادی نبودم.
   دکتر این کارارو نکن در حد یک مسئول نیست زشته

 14. جنباب دکتر علی محمد زاده عزیز، صحت کلام و اعمال شما در دوران دانشجویی برای همه نمایان شده و جای تاسف داره که فردی با توانایی سرشار مانند شما به عنوان مسول فنی به این مردم خدمت کنه.شما جرمی ندارید چون سر سفره آقای علی محمد زاده بزرگوار رشد کردین و اصول اخلاقی رو به خوبی آموخته اید،این جامعه مریض است.با پشتکاری که از شما سراغ دارم انشاالله به حق قانونیتون میرسین.امیدوارم شما رو در عرصه ی علمی،دانشگاهی و مدیریتی زیارت کنم .ارادتمند شما

  • در یکی از کامنت ها از دکتر محمدعلیزاده خواسته شده با واقعیت ها کنار بیاید
   به خوب موضوعی اشاره شده ما هم از ایشان می خواهیم از فضای شور و هیجان دوران دانشجویی در دانشکاه ازاد سنندج بیرون بیایند

 15. همکارانی که بر طبل دشمنی میکوبند واقعا در حال خیانت به تمامی دامپزشکان هستند.با شناختی که بنده از دکتر ورمقانی و دکتر محمدزاده دارم این دو بزرگوار بهتر است که به عنوان مکمل هم عمل کنند نه در مقابل هم.بهتر است شرایطی فراهم کنیم تا مسایل و مشکلات حل شوند.و در یک جبهه باشند نه در تقابل هم

 16. ای بابا
  از تعارفات پرهیز کن دکتر کابلی
  سازمان معظم دامپزشکی چیه دیگه،
  سازمان دامپزشکی اسم همان ارگان است…
  از استفاده ی مکرر صفتهای مختلف برای نام بردن یک شخص یا یک ارگان کمتر استفاده بکنیم…
  زبان را به …. و حرافی عادت ندهیم.
  اجرکم عند الله

 17. با سلام
  از دید بنده که شناخت کامل نسبت ب دکتر محمد زاده دارم
  ایشان فردی کاملا دقیق و پیگیر و قانون مند هستند،قطعا در محل کار هم قاطعیت لازم رو داشتند و ب ناحق از دور کنار زده شده اند سازمان دامپزشکی هم بجای اینکه همیشه از دامپزشک حمایت کنه در تمام موارد ب راحتی پشت دامپزشک رو خالی میکنه،من ب تازگی شنیدم برای مسولین فنی در برخی از استان ها میخوان امتحان برگزار کنن کخ هرکه نمره بیشتر گرفت بره بشه مسول فنی؛واقعا مایه شرمساری و خجالت آوریه برای این تصمیماتشونن!بجای اینکه ب فکر معشیت و طلب حقوق همکارشون باشن ب فکر تحت منگنه گذاشتن بیشتر و سخت تر شدن شرایط شغلی هستند واقعا مایه تاسفه،امیدوارم ک‌اقای محمدزاده ب آنچه که حقشه برسه واقعا چون هرکس ایشون بشناسه میدونه ک‌مثل روز روشن در حقش ظلم شده

 18. مسئول فنی کردستان

  اقای دکتر کابلی همکارمان این نامه را خطاب به اداره و شخص مدیر کل نوشته.از کی تا حالا شما سخنگوی اداره و مدیر کل شدی که ما خبر نداریم؟!!!!
  تعریف و تمجید و ….. شما نیز در گروه انجمن صنفی مسئولین فنی از مدیر کل موجود هست.
  شما نماینده صنف هستی و باید از حقوق صنفت دفاع کنی نه تابع فرد باشی
  واقعا متاسفم برات که به خودت میگی تابع.شما یا جایگاه خودتو نمیشناسی یا فکر نیکنی با ….. میتونی به هرجایی برسی.
  قضیه طوماری که در گروه نوشتی در اعتراض به اداره و بعد پاکش کردی رو یادمون نرفته.قضیه لشکر و….که بعدش به نشانه اعتراض چند ماه انجمن نیومدی.
  ما خیلی چیزا رو به روت نمیاریم ولی ظاهرا فکر میکنی کسی هستی

 19. آقای دکتر پویا باید با این واقعیت ها کنار آمد .به نظرم وقت خود را صرف کامنت نوشتن در اینجا هدر ندهید بهتر است دنبال شغل باشد چرا که فرصت های شغلی دامپزشکی در حال اشباع است.

 20. دکتر جان شما بدلیل نسبت فامیلی با کارفرما مسائل خصوصی زندگی کارفرما را پیش کارگران شرکت باز کردی کارفرما هم اخراجت کرده
  حالا اداره کل چه کاری باید کند
  چرا از انجمن صنفی دادخواهی نمی کنید

 21. با سلام
  ضمن ابراز همدردی با جناب دکتر علی محمد زاده اعلام می نمایم که:
  طبق نامه سازمان کارفرمایان حق انتخاب داشته و کسی نمی تواند این بزرگواران را مجبور به بکار گیری شخص خاصی نماید .
  این سناریو از نظر ما توسط افرادی با افکار پلید که منافع مالی خود را در شرایط اخیر از دست داده اند رهبری می شود.
  این افراد که منافع مالی و … خود را از دست داده اند اقدام به تشویش اذهان عمومی می کنند به این افراد می گوییم که دست شما از مسئولین فنی کوتاه است و ما تابع سازمان معظم دامپزشکی و اداره کل هستیم.
  بد نیست بدانید سال گذشته تعداد مسئولین فنی با حمایت آقای دکتر ورمقانی به سه برابر افزایش یافت.
  با حمایت اداره کل تمامی واحد ها تحت نظارت بهداشتی قرار گرفتند.
  حالا از جمع ۹۷ قرارداد طبیعی است که یک یا چند مورد دچار مشکل شود چرا که در سایر استان ها هم چون تهران و …هم چنین مشکلاتی وجود داشته که رئیس محترم انجمن تهران در دیدار با ریاست محترم سازمان در سال گذشته با حضور سایر انجمن ها به آن اذعان داشتند.
  جناب دکتر بعد از اخراج شما ما دوماه اجازه حضور هیچ شخصی را در واحد ندادیم و واحد در آستانه پلمپ قرار گرفت.
  و در برابر اخراج و عدم تمدید قرارداد شما مقاومت کردیم و کتبا هم به واحد اعلام کردیم که خود شما هم در جریان هستید و افراد معرفی شده و جایگزین را در کمیته تائید صلاحیت کشانده و مورد ارزیابی قراردادیم.
  از برادر عزیز دکتر محمد زاده می خواهم که بازیچه دست شیاطین و دچار فریب خوردگی توسط وسوسه این خناسان نشود.
  ما تابع اداره کل دامپزشکی استان و شخص مدیر کل عزیز و دوست داشتنی و معاون محترم سلامت هستیم.
  بزودی جوابیه ای رسمی صادر خواهیم نمود.
  با تشکر
  دکتر کامروز کابلی
  رئیس انجمن صنفی مسئولین فنی بهداشتی دامپزشکی استان کردستان

  • جناب اقای دکتر کابلی از ابراز همدردی شما سپاسگزارم
   بنده تحت تاثیر هیچ جریان و تفکری نیستم.صدای من بعد از ۸ ماه در امده.
   بله جنابعالی مقاومت کردید و فردی که قرار بود به جای بنده سر کار بیاید را چند بار تایید صلاحیت نکردید.ولی ان فرد بالاخره در ان شرکت استخدام شد.و بعد از چند جلسه رتبه بندی بالاخره با امتیاز کاراموزی گذراندن در همان شرکت استخدام شد.
   همین بس که در دوره مدیر کل قبل طبق تعریف های شنیده شده حتی یک مسئول فنی اخراج نشد.و مدیر کل و معاون فنی پشت همکارشان ایستادند.و مانع اخراج می شدند.
   اقای دکتر چند مسئول فنی دیگر در حال حاضر به مشکل خورده اند؟چرا نمیگویید که در بعضی پرداخت ها مشکل وجود دارد و چند نفر اخراج شده اند؟!!!
   به گفته شما کارفرما حق انتخاب دارد ولی از طرف دیگر در حال نوشتن نامه برای گرفتن این حق انتخاب از انها هستید.
   مدیرکلی که نمیتواند پشت مسئول فنی خودش و نامه ای که خود ان مدیر کل به مسئول فنی ابلاغ کرده و دستور خودش بایستد چگونه مدیر کلی است؟!!!!
   به گفته خود شما مسئول فنی کارگر کارفرماست.پس اگر اینطور است چرا باید نظارت کند و قوانین را اجرا کند تا بیکار شود؟
   مدیر کل جواب نامه های هیئت مدیره را ندادند و ۳ بار بنده را نپذیرفتند که با ایشان ملاقات داشته باشم
   در عوض معاونت فنی اداره همیشه با سعه صدر پاسخگو و پذیرای بنده بوده اند.

   • جناب دکتر علیمحمد زاده
    ما همواره تابع قوانین جاری کشور هستیم ولو مورد دلخواه ما نباشد.
    قانون قانون است و …
    هیچ مسئول فنی اگر در گذشته مشکلی نداشته به این خاطر بوده که دریافتی زیر یک میلیون داشتند نه بسان سال گذشته و امسال با آن افزایش حقوق های نجومی که خود همکاران و از جمله شما در گروه های مجازی اعلام کردید و در بوق کرنا و در تمجید از سازمان و بنده و در برائت از ….(پیام های شخص شما موجود است).
    حالا چند نفر هم دچار مشکل شوند که بجز دو نفر تا امروز چیزی به ما اعلام نشده….
    البته رسما و کتبا از ۹۷ قرارداد فقط یک مورد و آن هم شما دچار مشکل شدید و شخص دوم تا پایان جلسه کمیته هماهنگی در سال گذشته به ما اعلام نکرد …پس ایشان خود متخلف هستند و آن مسئول فنی متخلف و …… که به کارفرما باج می دهد شایسته حضور در واحد نیست.
    ما بارها اعلام کردیم کسانی که دارای مشکلاتی هستند اعلام کنند تا در کمیته هماهنگی رسیدگی شود حالا اگر اعلام نکردند چه کسی گناهکار است ؟
    پیام ها و تعریف تمجید های شما که هنوز موجود است و از افزایش حقوق خود تشکر می کردید…حالا چون به هر تقدیرمشکلاتی در خصوص شما بوجود آمده و نه بخاطر این مشکل و بلکه مشکلات دیگر شما اعتراض می کنید….

    • دکتر کابلی به‌ مطلب خوبی اشاره نمودید مشکل امروز دکتر محمدزاده اخراج توسط کارفرما نیست
     بلکه عدم قبولی در امتحان استخدامی سازمان دامپزشکی کشور است

   • کدام حمایت از مسول فنی؟
    قبل از سال ٩۶ کمتر از ٢٠ نفر مسول فنی در واحدها با حقوق های ۵٠٠هزاری و البته بصورت سوری حضور داشتند
    هوا خیلی الوده است حتما شیشه عینک ات رو تمیز کن تا تفاوت ها را ببینی

  • جناب اقای دکتر کابلی بحث بنده بحث به کارگیری نیست.
   بنده در ان واحد مشغول به کار بودم و قانون را اجرا کردم.کجای دنیا کسی که قانون را اجرا کند اخراج میشود؟

 22. بعنوان یک پذیرفته شده آزمون استخدامی سال ۹۶ از ایستادگی مدیرکل دامپزشکی کردستان در برابر اعمال نفوذ افرادی خاص که قصد داشتند با ضایع کردن حق دیگران به استخدام اداره در آیند تشکر می کنم

 23. من خود مسئول فنی بهداشتی جوجه کشی هستم
  متاسفانه این مورد که دوست گرامی ما گفت به وفور تو کشورمون یافت میشه و از افرادی که واقعا شرافت کاریشونو زیر پا نمیزارن هیچ تقدیر و تشکری نمیشود که هیچ، زمانی که به مشکل هم میخورند هیچ حمایتی ندارند…
  ممنون از درج این خبر در سایتتان

 24. متاسفانه این سناریویی از پیش تعیین شده هستش و واقعیت نداره،منم مسول فنی هستم و درجریان خیلی چیزا هستم ولی باید عرض کنم تا قبل سر کار امدن جناب دکتر ورمقانی من حتی نمیدونستم اداره کل یعنی چی مدیرکل یعنی چی و متاسفانه مثل یک باند مخصوص به یک سری از کارمندها و دوستان در امده بود که هیچ نفوذ و نظری در هیچ کاری نمیشد انجام داد و همش با در بسته و نا امیدی روبرو میشدیم،امابا امدن جناب دکترورمقانی الان خیلی از نکرانیهای خود شخص بنده برطرف شده و واقعا احساس میکنم کسی هست پشتم رو بهشون گرم کنم و با وجدانی بیشتر و محکمتر به انجام مسولیتم بپردازم.شکر خدا مدیر کلی جوان و خیلی به روز داریم و از هر بابت فعال و با نفوذ هستن و دلسوزانه پیگیرحتی حتی جزیی ترین کار مخصوصا مخصوصا برای مسولین فنی،خواهشا زحمتهای قابل لمس و واضح مدیرکل استان رو با گفتن یک سری از سناریوهای پشت پرده بعضی از جماعت زخم خورده از دیدن این همه طرفدار و دوستدار جناب دکتر ورمقانی خراب نکنید،هر چند اگه یک باربا شخصیت ایشون برخورد داشته باشید خیلی تفاوتها رو میتونید حس کنید و از نیت پاک ایشون خبردار بشید که لازم به وصف کردن نباشه،به امید اینکه از این به بعد خودمون گوش و چشم خودمون باشیم و دیگران رو قضاوت کنیم نه با کفش کهنه دیگران راه بریم و از مسیر ناهموار گلایه کنیم،شاید مسیر صاف باشه ولی ریگ دیگران برامون ازار دهنده کرده باشه مسیر رو.

  • اقای دکتر سناریو از پیش تعیین شده نیست.تمامی موارد مطرح شده با مدرک مستند ارائه شده.
   الکی از کسی تعریف و تمجید نکنید.انسانها را در لحظات سخت میتوان شناخت

 25. متاسفانه مسئولین اداره کل دامپزشکی استان …….. با بی اعتنایی به اعاده بر حق مسئول فنی فارم،…….. خودشون رو ثابت کردند.

 26. باید فکری به حال قوانین پرداخت دستمزد مسئولین فنی کرد! حقیقتاً مضحک است ناظرِ بهداشتیِ کارفرمایی باشی که تخلف آنها را گزارش کنی و در عین حال التماس برای دریافتِ حقوق از همان کارفرما! قدرت اجرائی و ناظر بهداشتی بودن با این قوانین تبدیل به بله قربان گویی بی اجر خواهد شد!

 27. به نظر بنده که خود مسئول فنی کشتارگاه هستم باید اسم سازمان دامپزشکی به سازمان حمایت از کارفرمایان قانون شکن تغییر کنه.چشم پوشی ادارات دامپزشکی سراسر کشور از تخلفات کارفرمایان و اجحافی که در حق دامپزشکان میشه جدا عذاب آوره

 28. دکتر پویا علی محمد زاده

  با تشکر از شما بابت انتشار مطلب در سایتتان
  اجرکم عند الله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.