Time دخالت غیر مجاز در درمان دام در یکی از شهرستان های کردستان موجب محکومیت جزای نقدی جایگزین از حبس شد
مدیر کل دامپزشکی استان کردستان روز شنبه 27 شهریور 1400 گفت مقام قضایی، فردی را که بدون داشتن پروانه اشتغال در امر درمان دام اقدام به درمان و مایه کوبی دام و برخی دیگر از تخلفات نموده بود را به جزای نقدی بدل از حبس محکوم نمود.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-06-27 17:15

    به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، مدیر کل دامپزشکی استان کردستان روز شنبه 27 شهریور 1400  گفت مقام قضایی، فردی را که بدون داشتن پروانه اشتغال در امر درمان دام اقدام به درمان و مایه کوبی دام و برخی دیگر از تخلفات نموده بود را به جزای نقدی بدل از حبس محکوم نمود.

دکتر مجتبی ورمقانی مدیر کل دامپزشکی استان کردستان افزود در راستای اجرای طرح رصد و پایش دارو و واکسن تامین تا توزیع توسط اکیپ های ستادی و شبکه های دامپزشکی، فردی که از طریق فعالیت خارج از پروانه و دخالت در امور درمانی، اقدام به امور درمانی و مایه کوبی دام ها در یکی از شهرستان های مرزی استان کردستان نموده بود، شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دکتر ورمقانی اظهار داشت مقام قضایی پس از بررسی مستندات مربوطه، فرد مذکور را محکوم دانسته و به اتهام دائر بر تهدید علیه بهداشت عمومی به 20 میلیون ریال جزای نقدی جایگزین از 3 ماه حبس تعزیری محکوم نمود.

مطالب مرتبط

برچسب ها: اداره کل دامپزشکی کردستان, دخالت غیر مجاز در درمان دام

چاپ
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری