سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور:
توقیف 40کیسه پودر گوشت بدون هویت در کرمانشاه
 
سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور گفت: حدود 40 کیسه پودر گوشت بدون هویت توسط کارشناسان دامپزشکی کنگاور توقیف شد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-06-28 10:29

گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه دکتر رسول ریزوندی سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور گفت: یک دستگاه خودرو مبادرت به حمل و جابجایی حدود  40 کیسه پودر گوشت به وزن 2060 کیلوگرم در پست قرنطینه ای پلیس راه دو راهی نهاوند با حضور مامورین نیروی انتظامی توقیف شد.

دکتر ریزوندی بیان کرد: در راستای نظارت و کنترل بهداشتی فرآورده های خام دامی، اکیپ بازرسی بهداشتی اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور حاضر در پست قرنطینه ای بازرسی دو راهی نهاوند محموله را به دلیل نامشخص بودن مبدا و مقصد، عدم اخذ گواهی حمل بهداشتی قرنطینه ای و همچنین عدم رعایت نشانه گذاری بر روی محصول به دستور مقام قضایی و با حضور پرسنل انتظامی توقیف و بصورت کاملا بهداشتی امحاء شد.

وی همچنین یادآور شد: یکی از رسالت‌های دامپزشکی اطمینان‌دهی و تأمین سلامت سفره غذایی عموم جامعه است و در این رابطه هیچگونه اهمال از کسی قابل قبول نیست.

لازم به ذکر است، مقصد اصلی این چنین محموله هایی به قصد مصرف و قرارگیری در ترکیب جیره غذایی دام و طیور بوده لذا هرگونه آلودگی و عدم کیفیت می تواند سلامت سرمایه دام و طیور را بطور جد مورد مخاطره قرار دهد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور در پایان تصریح کرد: تلفن 1512 و سامانه پیامکی 100010001512 آماده رسیدگی به شکایات و گزارشات مردمی در کمترین زمان ممکن در خصوص موارد غیربهداشتی می باشد.

مطالب مرتبط

برچسب ها: توقیف, سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور, پودر گوشت

چاپ
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری