مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور
 
مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور با حضور فرماندار شهرستان کنگاور،مدیر کل و مسئول حراست اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه برگزار شد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-05-24 18:03

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، تودیع ومعارفه سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور با حضور فرماندار شهرستان کنگاور،مدیرکل و مسئول حراست و جمعی از همکاران در دفتر فرماندار برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم  دکتر حسین حیدری مدیر کل دامپزشکی استان ضمن تسلیت به مناسبت ایام محرم  ،مهم ترین وظیفه و رسالت دامپزشکی را تامین امنیت غذایی و حفظ سرمایه های دامی دانست که درنهایت منجر به بهینه سازی بهداشت دامی میشود.
در ادامه دکتر حیدری ضمن اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل شهرستان از نظر  جمعیت دام ،طیور ،آبزیان و زنبور عسل و ضرورت کار و‌تلاش مضاعف ،از زحمات دکتر ناصح کیخسروی تقدیر و تشکر نمود و دکتر رسول ریزوندی به عنوان سرپرست جدید اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور معرفی گردید.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)
مدیر کل در خاتمه ضمن آرزوی موفقیت برای دکتر ریزوندی از خدمات و تلاش دکتر کیخسروی مسئول سابق اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور که منجر به پیشبرد اهداف والای اداره کل دامپزشکی استان گردید، تقدیر نمود.

مطالب مرتبط

برچسب ها: انتصاب, اداره کل دامپزشکی کرمانشاه, تودیع, معارفه , اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور

چاپ
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری