نرم افزار رصد حمل بار و توزیع مرغ در قزوین طراحی و ساخته شد
 
مدیرکل پست قزوین گفت: نرم افزار (اپلیکیشن) رصد خودروهای حمل و توزیع بار مرغ به منظور جلوگیری از عرضه خارج از شبکه و قاچاق این محصول از سوی این شرکت طراحی و ساخته شده است.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-05-13 11:35

به گزارش فاخته به نقل از ایرنا، محسن بخشی روز چهارشنبه در نشست کمیسیون برنامه ریزی و نظارت بر مقابله با قاچاق کالا و ارز استان قزوین افزود: با همکاری جهاد کشاورزی و دامپزشکی این نرم افزار اجرایی شده و به مرور در اختیار فعالان تولید و توزیع مرغ قرار می گیرد.

این مسوول گفت: این نرم افزار در سه کشتارگاه فعال شده و روزانه حمل و توزیع ۸۰ تا ۱۰۰ تن مرغ از محل کشتارگاه تا فروشگاه را رصد می کند و اطلاعات آن می تواند در دسترس دستگاه های اجرایی مانند دامپزشکی، جهاد کشاورزی،  سازمان صنعت معدن و تجارت و نهادهای نظارتی قرار گیرد.

وی اضافه کرد: با اجرای این نرم افزار امکان توزیع خارج از شبکه مرغ از میان می رود و مشکلات مردم به توزیع مرغ به حداقل می رسد.

مدیرکل پست استان قزوین گفت: این نرم افزار را می توانیم به منظور رصد چرخه توزیع سایر کالاهای اساسی را نیز مورد استفاده قرار دهیم.

 جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)
وی با اشاره به خدمات پستی شرکت پست به شهروندان در همه ایام سال،گفت: شرکت پست قزوین پارسال ۲ میلیون مرسوله را ارسال و ۱.۵ میلیون مرسوله را توزیع کرد.

مطالب مرتبط

برچسب ها: مرغ, کشتارگاه طیور

چاپ
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری