معرفی نمونه های دامپزشکی خراسان شمالی در هفته دامپزشکی 1400
 
افراد برگزیده و نمونه های دامپزشکی خراسان شمالی در بخش های دولتی و خصوصی، کارآفرینان و بهره برداران، خبرنگاران فعال و همکاران آسیب دیده در محیط کار دامپزشکی، هم زمان با هفته دامپزشکی 1400 تجلیل شدند.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-07-19 10:21

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی، به این مناسبت از سه همکار بخش دولتی شامل حسن کامکار رئیس شبکه گرمه، محمد دادخواه از اسفراین و حسن حشمتی از فاروج که حین انجام وظیفه و ماموریت های کاری دچار حادثه و آسیب شده بودند، تجلیل شد.

اسامی نمونه های بخش دولتی نیز بدین شرح است: دکتر شاهین احمدی رئیس شبکه نمونه از فاروج؛ دکتر احمد برات پور دامپزشک نمونه اداره کل؛ دکتر مجتبی خسروی از اسفراین؛ دکتر حسن ایزانلو از شیروان؛ دکتر مهدی رضا یازدانی از بجنورد و دکتر هوشنگ محمدزاده از فاروج.

هم چنین کارشناسان نمونه دامپزشکی استان که تجلیل شدند، بدین شرح هستند: مهرداد تفضلی از اداره کل، رضا حسین زاده از رازوجرگلان، هادی میرزایی از گرمه، سید حسین مرتضوی از جاجرم، موسی الرضا کاشکی از اسفراین، سید عباس وقارموسوی از بجنورد، حسین خوش سیما از فاروج. هم چنین کاردان های فنی نمونه: حسن مقدم از شیروان، بهروز میثاق از بجنورد، حسین دلیریان از مانه و سملقان و محمدامین حسن زاده از فاروج و کارشناسان نمونه بخش اداری: علی آقایی از اداره کل، محمد محمدی از رازوجرگلان، مریم قربانی از شیروان و مهران فریدی از فاروج بودند.

اسامی نمونه های بخش خصوصی دامپزشکی استان هم 18 نفر را شامل می شود که عبارتند از: مسئولان و ناظران بهداشتی: از بجنورد دکتر مسلم دهمرده، دکتر ایمان محمدی و امیدرضا قدوسی، فاروج دکتر بهزاد پارسای قوچانی؛ شیروان فهیمه فروتن؛ اسفراین مهدی زاهدی ناظر بهداشتی مرکز جمع آوری شیرخام؛ گرمه مصطفی غلامی ناظر بهداشتی مرکز جمع آوری شیرخام و راز و جرگلان مهدی اسفندیاری ناظر بهداشتی مرکز جمع آوری شیرخام .

 هم چنین، مسئولان فنی داروخانه یا درمانگاه های دامپزشکی شامل: دکتر سمیرا رضایی از رازوجرگلان؛ دکتر رضا جعفری از گرمه؛ دکتر حسین حاج زاده از جاجرم؛ دکتر محسن زاهدپور از شیروان؛ دکتر سحر بخشایی از فاروج.

مایه کوب های نمونه استان در بخش خصوصی: حسین حدادیان از رازوجرگلان، سعید عابدپور از گرمه، سعید بیدکی از جاجرم، حسن محمدزاده از شیروان، مرتضی اسکندر فیلابی از فاروج.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

در مراسم چهارده مهر امسال هم چنین 3 خبرنگار فعال حوزه دامپزشکی شامل کبری علی آبادی از خبرگزاری ایرنا، اعظم قهرمانی از خبرگزاری ایسنا و پروانه شیری از روزنامه خراسان به همراه 32 کارآفرین، تولیدکننده و بهره بردار نمونه استان تجلیل شدند.

مطالب مرتبط

برچسب ها: اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی, هفته دامپزشکی, معرفی نمونه های دامپزشکی خراسان شمالی

چاپ
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری